معایب و مزایای کراتینه مو(همه چیز در مورد کراتینه مو)

برای درمان موهای آسیب دیده و بهبود ظاهر آن ها استفاده از خدمات مو از جمله کراتینه می تواند ایده ای مناسب باشد. اگر به دنبال ایجاد ظاهری نرم و درخشان و همچنین درمان آسیب دیدگی موهای خود هستید، توصیه ما به شما استفاده از این روش است. بسیاری از افراد امروزه با استفاده از کراتین درمانی روی به رفع مشکلات موهای خود آورده اند. کراتینه کردن مو، فرآیندی است که شما با استفاده از آن می توانید با پرداخت هزینه های مناسب، اقدام به رفع وز مو و آسیب دیدگی های آن نمایید.

قبل و بعد کراتینه مو

  قبل و بعد کراتینه مو

قبل و بعد از کراتینه

پیرامون کراتینه ‌کردن ‌مو رازهای زیادی وجود دارد. با توجه به اینکه این عمل باید با تخصص بالا صورت پذیرد، توصیه ما به شما این است که جهت کراتینه کردن موهای خود با مراجعه به سالن زیبایی شبنم نظیف بتوانید از خدمات تخصصی ما استفاده نمایید.

کراتین مو چیست؟

نوعی پروتئین که در مو قرار داشته و موجب درخشش مو و صافی آن می ‌شود را کراتین می گویند. تا زمانی که شما از مواد شیمیایی و رنگ ها در موهای خود استفاده نکرده اید و موهای شما حالت طبیعی دارند پروتئین در موهای شما قرار خواهد داشت. با این حال استفاده از رنگ ها و مواد شیمیایی موجب می شود که این نوع پروتئین از موهای شما خارج شده و جهت بازگرداندن آن نیاز به کراتینه کردن موهای خود خواهید داشت.

کراتینه مو به شکل تخصصی

روشی که بسیاری از خانم ها امروزه با آگاهی از آن و جهت رفع موهای مجعد و وز و نرم کردن آن ها اقدام  به استفاده از آن می نمایند. نتایج فوق العاده ای که با کراتین مو به دست می آورید به گونه ‌ای است که شما در مدت زمان طولانی می توانید اثرات آن را مشاهده نمایید. برای کراتین درمانی یا روش های مختلفی وجود دارد. آرایشگر متخصص باید بتواند متناسب با نیاز موهای شما و با توجه به فرم آن ها روی به استفاده از کراتین درمانی آورد.

کراتینه مو به شکل تخصصی

کراتینه مو به شکل تخصصی

مزایای استفاده از کراتینه مو

به طور قطع هیچ خانمی دوست ندارد موهای وز و مجعد داشته باشد. چرا که شانه کردن این نوع مو به سختی امکان پذیر است. همه خانم ها به دنبال روش ‌های درمانی برای رهایی از این مشکل می گردند. با این حال استفاده از کراتینه مو به بهترین شکل می‌ تواند موجب رفع نیازهای شما در این زمینه شود. بررسی مزایا نشان می دهد که به راحتی می توانید از این روش جهت رفع مشکلات استفاده نمایید. ما در مجموعه شبنم نظیف به شما این اطمینان را می دهیم که به بهترین شکل موهای شما را کراتینه نماییم.

  • مناسب برای انواع مو

یکی از مهمترین ویژگی ها و مزایای این روش عدم محدودیت و قابلیت استفاده برای انواع مو خواهد بود. فرقی نمی کند که شما دارای موهای فر یا مجعد باشید و یا موهایتان صاف باشد. در هر حالت می توانید از کراتینه مو استفاده کرده و از مزایای آن بهره مند شوید.

  • بدون آسیب برای مو

صاف کردن مو با استفاده از روش ‌های سنتی مشکلاتی برای شما به وجود خواهد آورد. با این حال استفاده از کراتین هیچ گونه آسیبی به موی شما وارد نخواهد کرد. توجه داشته باشید که پس از کراتینه کردن موهای خود باید مراقبت های لازم را انجام دهید.

  • حالت دهی آسان

یکی از ویژگی های منحصر به فرد کراتینه کردن مو حالت دهی مو پس از کراتینه خواهد بود. شما با کراتینه مو می توانید به راحتی و بدون استفاده از حرارت وسیله هایی مانند اتو مو، موهای خود را حالت دهید. این ویژگی موجب می شود که آسیب کمتری به موهای شما در برابر مواد شیمیایی وارد شود.

  • مراقبت های کمتر

استفاده از کراتینه نسبت به سایر روش ها نیاز به مراقبت های بسیار کمتری خواهد داشت. برای اینکه شما بتوانید مدت زمان بیشتری از کراتینه موهای خود بهره مند شوید و موهای شما دوام بیشتری بیاورند، نیاز به استفاده از محصولات خاصی نخواهید داشت.

  • بهبود کیفیت ساختار مو

با کراتینه کردن مو شما می توانید حفره های ساقه مو را به بهترین شکل پر نمایید. این عمل موجب می شود که موهای شما دارای ساختاری نرم تر و براق تر شده و درصد وز شدن موهای شما کاهش یابد.

  • بدون عوارض جانبی

تاکنون هیچ نوع عارضه ای برای استفاده از روش کراتینه مو اثبات نشده است. شما می توانید با خیال آسوده روی به کراتینه کردن موهای خود بیاورید.

  • شانه کردن راحت تر مو

پس از کراتینه کردن شما به راحتی می توانید موهای خود را شانه کنید. علاوه بر این حالت دهی موهای شما پس از کراتینه مو به راحتی امکان پذیر است. شما پس از کراتینه کردن موها نیاز به استفاده از محصولات نرم کننده تا مدت زیادی نخواهید داشت.

  • تقویت مو

برای کراتینه کردن موها از موادی استفاده می شود که می توانند ویتامین های مورد نیاز مو را تامین کنند. این عمل علاوه بر از بین رفتن وز مو، موجب نرم تر و صاف تر شدن موهای شما می شوند. علاوه بر این با تقویت ساقه مو می توانید موهای جذاب تر و سالم تر داشته باشید.

معایب کراتیه مو

بررسی ها نشان می دهد که تا کنون هیچ گونه شواهدی مبنی بر معایب کراتینه کردن موهای شما به دست نیامده است. با این حال از معایب این روش می توان به وجود فرمالدهید در کراتینه کردن موها اشاره کرد. علاوه بر این ممنوعیت برای خانم های باردار و برخی واکنش های آلرژیک از جمله مشکلات نه چندان مهم کراتینه کردن مو به شمار می روند.

کراتینه کردن مو در سالن شبنم نظیف

کراتینه کردن مو در سالن شبنم نظیف

مراقبت های بعد از کراتینه مو

شما باید قبل از کراتینه مو و پس از آن اقدام به انجام مراقبت هایی نمایید. نکاتی که ما در مجموعه شبنم ‌نظیف برای شما بیان می کنیم می ‌توانند موجب بهبود بازدهی کراتینه موهای شما شوند.

سعی کنید تا ۷۲ ساعت پس از کراتینه، موهای خود را شستشو ندهید. علاوه بر این تا ۴۸ ساعت با استفاده از کش و سنجاق موهای خود را نبندید.

استفاده از شامپوهای بدون سولفات و خوابیدن بر روی بالش های ابریشم و ساتن از جمله مواردی هستند که شما باید بعد از کراتینه کردن به آن ها عمل کنید.

کراتینه مو در سالن شبنم نظیف + نمونه کارهای سالن شبنم نظیف

مجموعه ما در سالن زیبایی شبنم نظیف با بهره مندی از متخصصین این حوزه خدمات مختلفی به شما ارائه می دهد. شما عزیزان می توانید جهت کراتینه کردن، با مراجعه به مرکز تخصصی شبنم نظیف، از خدمات ارائه شده توسط ما استفاده نمایید. علاوه بر این ما با انجام دقیق مراحل کراتینه کردن مو و ارائه راهکارهایی برای مراقبت های بعد از کراتینه مو، به شما کمک می کنیم تا بتوانید موهای نرم، صاف تر و با مقاومت بهتر داشته باشید.

شبنم نظیف نمونه کار کراتینه مو

کراتینه مو

 

نمونه کار کراتینه مو

نمونه کار