آموزش لیفت ابرو که در آموزشگاه ها ارائه میگردد، شامل مجموعه ای از تکنیک ها بوده و با ابزارهای مخصوص انجام میشود. این روش ها غیر تهاجمی بوده و بدون دستگاه و جراحی انجام میشود. برخی از تکنیک های لیفت نیز در کلینیک های زیبایی انجام شده که آموزش آنها تنها توسط متخصص و پزشک باید ارائه شود. علاوه بر روش هایی که در سالن های زیبایی مورد استفاده قرار میگیرند، در منزل نیز می توان با مواد طبیعی ابروهایی مرتب با تکنیک لیفت داشت. در ادامه تمام آنچه لازم است درباره لیفت ابرو با چسب و صابون و ژل ابرو و مواد خانگی دست ساز بدانید را ارائه داده و آموزش صفر تا صد آن را بیان می کنیم. با سالن زیبایی شبنم نظیف همراه باشید.

آنچه خواهید خواند:

آموزش لیفت ابرو از صفر تا صد

مهم ترین و اصلی ترین تفاوت در آموزش لیفت ابرو در سالن های زیبایی با آنچه در منزل ارائه میشود، در نوع مواد آن است. به عبارت دیگر، مراحل کار و روند لیفت در هر دو روش کاملا مشابه و به صورت زیر است:

 • ابتدا باید تمام سطح ابرو با مواد تمیز کننده مخصوص پوشانده شود. با پد می توانید این مواد را روی ابروها بکشید تا لوازم آرایشی و کرم و چربی پوست که روی ابرو قرار گرفته است از بین برود.
 • در مرحله بعد با برس مخصوص تارهای ابرو را به سمت بالا شانه بزنید.
 • برای اینکه ابروها پس از شانه زدن به سمت بالا ثابت قرار گیرند، از نوعی چسب مخصوص استفاده میشود. چسب را به برس بزنید و سپس روی ابروها بکشید.
 • بعد از خشک شدن چسب روی ابرو، مواد لیفت را روی تارهای ابرو بکشید. برای دریافت نتیجه ایده آل، باید مواد گذاری از ریشه شروع و تا نوک ابروها ادامه پیدا کند.
 • در مرحله بعد مواد روی ابرو را باید به طور کامل پاک کنید. مواد شماره دو را بر روی تمام بخش های ابرو بکشید و نایلون پلاستیکی روی آنها قرار دهید.
آموزش لیفت ابرو-shabnamnazif.com
 • پس از گذشت حدود 15 دقیقه مواد روی ابروها اثر می گذارد. بعد از گذشت زمان مواد را مجدد از روی ابرو پاک کنید.
 • برای اینکه ابروها علاوه بر فرم و حالت مرتب، پر رنگ تر شود از مواد رنگ مخصوص استفاده کنید. این مواد را حدود 7 تا 8 دقیقه روی ابروها گذاشته و سپس تمیز کنید.
 • در آخرین مرحله، مواد کراتین مخصوص لیفت را روی ابروها قرار دهید. این مواد حدود 3 تا 4 ساعت باید روی تارهای ابرو قرار گیرند و سپس شستشو داده شوند.

مراحل آموزش لیفت ابرو که در بالا بیان شد، هر یک جزئیات زیادی دارد و با توجه به برند و نوع مواد و جنس و میزان ضخامت تارهای ابرو ممکن است زمان هر یک از مراحل تغییر کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با هاشور ابرو با شماره های داخل سایت تماس حاصل فرمایید.

برای مطالعه بیشتر درمورد تفاوت لمینت و لیفت ابرو میتوانید:مواد لازم برای لیفت ابرو

در این قسمت از مطلب می خواهیم به موادی که برای آموزش لیفت ابرو نیاز داریم بپردازیم. در این قسمت به طور کامل شما را با مواد و ابزار کار آشنا می کنیم. می خواهیم ببینیم این مواد چه هستند و هر کدام چه ویژگی هایی دارند و کاربرد آن ها در لیفت ابروها چیست.
برای آموزش لیفت ابرو ابتدا باید با متریال مورد نیاز به طور کامل آشنا شوید و آن ها را تهیه کنید. متریالی که در این قسمت از آموزش لیفت ابرو بررسی می کنیم مواد اصلی هستند که در لیفت ابرو یا مژه استفاده می شوند. این مواد بین لیفت ابرو و مژه مشترک هستند.

آموزش لیفت ابرو-shabnamnazif.com

 در لیفت ابرو دو دسته متریال وجود دارد. یک دسته به صورت ساشه ای بسته بندی شده و دسته دیگر به صورت قوطی های کوچک شیشه ای. علاوه بر این دو نوع، انواع دیگر پمپی و تیوپی نیز وجود دارد. از لحاظ کاربردی، این ۴ نوع مواد تفاوت خاصی با هم ندارد و تنها تفاوت آن ها در حجم شان است. هر کدام را که تمایل دارید می توانید استفاده کنید.
مواد لیفت ابرو در بسته بندی شیشه، شامل سه نوع است که جز مراحل اصلی آموزش لیفت ابرو است. در لیفت ابرو سه مرحله اصلی وجود دارد که در مرحله از یک نوع مواد موجود در بسته بندی استفاده می کنیم. فرقی نمی کند که چه نوع بسته بندی و نوع مواد استفاده کنید و طبق مراحل تعیین مواد لیفت باید از آن ها استفاده کنیم. توجه داشته باشید به همان ترتیبی که بر روی مواد نوشته شده است آن ها را استفاده کنید، زیرا مهم ترین نکته در آموزش لیفت ابرو صحیح رعایت ترتیب مراحل است.

مواد شماره ۱ برای صاف شدم تارهای ابرو است و آن ها را برای مرحله بعدی و حالت دادن ابروها آماده می کند. مواد مرحله ۲ از آموزش لیفت ابرو برای فیکس کردن ابروها است و مراد شماره ۳ نیز برای آبرسانی و کراتینه کردن تارهای ابرو است که باعث تقویت آن ها شده و از ریزش آن ها جلوگیری می کند.

آموزش لیفت ابرو با چسب

یکی از اصلی ترین مراحل در لیفت ابرو، استفاده از چسب مخصوص می باشد. در واقع چسب وظیفه ثابت نگه داشتن تارهای ابرو در جهت دلخواه را بر عهده دارد. برای استفاده از این مواد ابتدا باید ابروها کاملا تمیز شوند. سپس چسب را روی تارهای ابرو با برس بکشید و اجازه دهید تا کاملا خشک شود. بعد از خشک شدن مواد می توانید از ماسک و مواد تقویت کننده نیز برای ضخیم شدن ابروها استفاده کنید.

آیا لمینیت ابرو می تواند به ابرو آسیب برساند؟

همان‌طور که چسباندن موهای سر می‌تواند منجر به خشکی و آسیب شود، لمینت ابرو نیز می‌تواند به همان شکل به ابروهای شما آسیب برساند. اگر این فرآیند را خیلی مکرر یا زودتر از 6 هفته تکرار کنید، شانس شما بیشتر است. خطر جدی دیگر آسیب چشم است.

آموزش لیفت ابرو با ژل ابرو

ژل ابرو از جمله مواد مورد استفاده برای لیفت در منزل می باشد که استفاده از آن نیاز به مهارت بالایی ندارد. نحوه استفاده از این مواد به صورت زیر است:

 • مواد آرایشی و کرم روی ابرو را به طور کامل تمیز کنید.
 • ژل مخصوص لیفت را روی برس ابرو قرار دهید.
 • با برس تمام تارهای ابرو را در جهت رو به بالا شانه بزنید تا با مواد ژل آغشته شود.
 • با گذشت زمان مواد ژل روی ابروها خشک میشوند.
 • مانند روش قبل در این مرحله می توانید از مداد ابرو برای پر کردن جاهای خالی آن استفاده کنید.
آموزش لیفت ابرو-shabnamnazif.com

آموزش لیفت ابرو با مواد lash lift

کیفیت مهم ترین چیزی است که در تهیه مواد آرایشی و آموزش لیفت ابرو برای همه ما اهمیت دارد. قیمت نیز تعیین می کند چه محصولات و با چه کیفیتی را می توانیم خریداری کنیم. مواد اصل و با کیفیت اصولا قیمت های بالاتری نیز دارند. مواد لیفت ابرو lash lift یکی از مواد با کیفیت هستند که دارای قیمت مناسبی نیز هستند. مواد مورد نیاز شما برای گذارندن دوره آموزش لیفت ابرو به صورت پک بسته بندی شده و در اختیار شما قرار می گیرد.

آموزش لیفت ابرو-shabnamnazif.com

پک مواد لیفت ابرو lash lift ساخت کشور چین است که به دلیل داشتن کیفیت بالا تقاضا بسیاری دارد. قیمت پایین و کاملا اقتصادی در کنار کیفیت بالای محصولات lash lift  باعث محبوبیت فراوان آن شده است. اگر می خواهید در دوره آموزش لیفت ابرو ما شرکت کنید کافی است این پک را خریداری کنید. در پک علاوه بر مواد اصلی لیفت ابرو، وسایل و ابزارهای مورد نیاز نیز برای شما قرار داده شده است. در این بسته بندی ۴ مواد اصلی مربوط به لیفت ابرو، برای حالت دادن و مواد فیکس کننده و مواد کراتینه و آبرسان قرار داده شده است. چیب لیفت نیز در این پک قرار داده شده و با پدهای تمیزکننده در سایزهای مختلف دیگر نیازی به خرید ابزار اضافی برای شرکت در دوره آموزش لیفت ابرو نخواهید داشت. با استفاده از مواد تمیز کننده ای که در پک لیفت ابرو lash lift  قرار داده شده، می توانید آلودگی ها و چربی و مواد اضافی را از روی  ابروها پاک کنید. مواد کراتینه و مغذی این مواد در پر 

پشت شدن و تقویت ابرو ها و جلوگیری از ریزش و شکنندگی آن ها بسیار تاثیرگذار است.مواد lash lift هم برای لیفت مژه و هم لیفت ابرو می تواند استفاده شود. دقت کنید که این مواد با چشمان شما و پوست تماس نداشته باشند. سعی کنید در استفاده از آن ها دقت کنید تا بهترین نتایج را بگیرید. قبل از استفاده حتما نوع پوست خود را تست کنید تا اطمینان حاصل کنید. اگر تمایل دارید که لیفت ابرو را در منزل انجام دهید نیاز است که مهارت و تخصص کافی را به دست آورده باشید. می توانید در دوره های آموزش لیفت ابرو شبنم نظیف با آرایشگران حرفه ای و با تجربه شرکت کنید.

آموزش لیفت ابرو در خانه

با توجه به نگرانی هایی که بسیاری از خانم ها از عوارض مواد لیفت دارند، می توان روش های جایگزین را در این شرایط استفاده کرد. در حالت کلی مراحل آموزش لیفت ابرو  در خانه با آنچه در سالن های زیبایی به کار می رود تقریبا مشابه است. تفاوت اصلی در مواد لیفت می باشد که در نوع خانگی همگی طبیعی هستند و به تقویت ابروها نیز کمک خواهند کرد. از جمله مواد بسیار کاربردی برای لیفت ابروها در منزل می توان به وازلین، ترکیب استخدوس و ژلاتین اشاره کرد. این مواد را آماده و با برس روی ابروها بکشید تا کاملا خشک شوند. توجه داشته باشید که اثر این روش ها ماندگاری زیادی نداشته و با شستشو از بین می رود. این در حالیست که مواد مورد استفاده در سالن های زیبایی تا چند هفته ماندگار هستند.

آموزش لیفت ابرو-shabnamnazif.com

آموزش لیفت ابرو با صابون

آموزش لیفت ابرو-shabnamnazif.com

از روش های بسیار آسان و ارزان قیمت که باعث میشود ابروها به صورت موقت فرم و حالت زیبایی داشته باشند، لیفت با صابون است. آموزش لیفت ابرو با صابون نیاز به ابزار خاصی نداشته و با اجرای مراحل زیر می توانید به راحتی این تکنیک را در منزل انجام دهید:

 • ابتدا ابروها را کمی مرطوب کنید.
 • با برس مخصوص ابروها را در جهت رو به بالا شانه بزنید.
 • مواد صابونی گلیسیرین را به برس آغشته و روی تارهای ابرو بکشید.
 • با گذشت زمان مواد روی ابرو خشک شده و فرم بسیار زیبایی پیدا می کنند.
 • در نهایت می توانید با مداد ابرو بخش های فاقد تار موی لا به لای ابروها را پر کنید تا نقص آنها پوشانده شود.

برای مطالعه بیشتر درمورد تفاوت فیبروز ابرو با میکروبلدینگ میتوانید:دوره آموزش لیفت ابرو

با توجه به اینکه لیفت ابرو و سایر تکنیک های زیبایی در حال حاضر شرایط را برای ورود به بازار پر از درآمد فراهم می کند، به همین دلیل اغلب افراد به دنبال دوره آموزش لیفت ابرو و آموزش هاشور ابرو و فیبروز می باشند. این دوره ها در بسیاری از آموزشگاه ها برگزار شده و میزان مهارت هایی که ارائه میشوند به تخصص اساتید آن بستگی دارد. آکادمی شبنم نظیف از جمله مراکز معتبر و شناخته شده در این حوزه می باشد که دوره های آموزش لیفت ابرو و میکروبلیدینگ با روش های مختلف را زیر نظر اساتید حرفه ای ارائه می دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با سالن زیبایی شبنم نظیف تماس بگیرید.

آیا لیفت ابرو همان لمینت ابرو است؟

 لیفت مژه برای بلند کردن، فر کردن و ضخیم کردن مژه‌های شما است در حالی که لمینیت برای تقویت ابروها و ایجاد ظاهری ضخیم‌تر به آن‌ها انجام می‌شود.

ابزار لیفت ابرو

یکی از مهم ترین مراحل آموزش لیفت ابرو، شناخت ابزارها و تجهیزات و مواد مورد استفاده در آن است. از جمله ابزارهای مورد نیاز برای این تکنیک می توان به برس و چسب و مواد مخصوص اشاره کرد. این مواد شامل تمیز کننده ها می باشند که در مراحل ابتدایی روی تارهای ابرو کشیده و مواد آرایشی و چربی را از بین میبرند. علاوه براین، نوعی ژل مخصوص که حالت چسبنده دارد نیز برای لیفت ابرو استفاده میشود که در نهایت باعث افزایش استحکام ابرو میشود. در مراحل آموزش لیفت ابرو که در ادامه اشاره میشود، نوع مواد با هم تفاوت دارد. چون موادی که در سالن های زیبایی به کار می رود توسط برندهای مختلف تولید می گردد. این در حالیست که مواد لیفت ابرو در خانه دست ساز هستند.

سوالات متداول آموزش لیفت ابرو

مهم ترین و اصلی ترین تفاوت در آموزش لیفت ابرو در سالن های زیبایی با آنچه در منزل ارائه میشود، در نوع مواد آن است. به عبارت دیگر، مراحل کار و روند لیفت در هر دو روش کاملا مشابه است.

 • ابتدا ابروها را کمی مرطوب کنید.
 • با برس مخصوص ابروها را در جهت رو به بالا شانه بزنید.
 • مواد صابونی گلیسیرین را به برس آغشته و روی تارهای ابرو بکشید.
 • با گذشت زمان مواد روی ابرو خشک شده و فرم بسیار زیبایی پیدا می کنند.
 • در نهایت می توانید با مداد ابرو بخش های فاقد تار موی لا به لای ابروها را پر کنید تا نقص آنها پوشانده شود.