آموزش لیفت ابرو که در آموزشگاه ها ارائه میگردد، شامل مجموعه ای از تکنیک ها بوده و با ابزارهای مخصوص انجام میشود. این روش ها غیر تهاجمی بوده و بدون دستگاه و جراحی انجام میشود. برخی از تکنیک های لیفت نیز در کلینیک های زیبایی انجام شده که آموزش آنها تنها توسط متخصص و پزشک باید ارائه شود. علاوه بر روش هایی که در سالن های زیبایی مورد استفاده قرار میگیرند، در منزل نیز می توان با مواد طبیعی ابروهایی مرتب با تکنیک لیفت داشت. در ادامه تمام آنچه لازم است درباره لیفت ابرو با چسب و صابون و ژل ابرو و مواد خانگی دست ساز بدانید را ارائه داده و آموزش صفر تا صد آن را بیان می کنیم. با سالن زیبایی شبنم نظیف همراه باشید.

آنچه خواهید خواند:

لیفت ابرو چیست؟

لیفت ابرو-shabnamnazif.com

در تعیین قیمت کاشت مژه برند و نوع مژه ها یکی از مهم ترین فاکتورهای تاثیرگذار به شمار می رود. علاوه براین، جنس چسب و برند آن، روش و تکنیک اجرا، تعداد تارهای موی استفاده شده همگی می توانند در این قیمت موثر باشند. 

نحوه اجرا و تکنیکی که در نهایت باعث بالا کشیدن ابروها میشود، بر مدت زمان ماندگاری و دوام آن تاثیر گذار است. در حالت کلی می توان گفت، هیچ یک از این روش ها دائمی نبوده و به مرور زمان نیاز به ترمیم دارند. با افزایش سن به مرور پوست انسان شل شده و دچار افتادگی خواهد شد. به همین دلیل ابروها نیز به مرور رو به پایین خمیده میشوند و به شدت بر زیبایی چهره فرد تاثیرگذار است. هر اندازه ابروها به سمت پایین افتاده باشند، چهره فرد خسته و چشم ها کوچکتر جلوه می کنند. به همین دلیل با روش های مختلف تلاش میشود تا مانع از این افتادگی شده و زیبایی طبیعی چهره حفظ شود. لیفت ابرو به روش هایی گفته میشود که در تمام آنها تمرکز بر بالا کشیدن پوست ابرو است. این روش ها در برخی از مواقع تنها با تزریق ژل و مواد انجام شده و تعدادی نیاز به جراحی و بیهوشی دارند.

عوارض لیفت ابرو

با توجه به اینکه کدامیک از روش های لیفت ابرو را انتخاب می کنید ممکن است عوارض و ضررهایی را به همراه داشته باشد. در حالت کلی این تکنیک ها عوارض زیادی را به همراه ندارند و در صورت اجرای غیر استاندارد در محیط های نامناسب و غیر استریل می تواند منجر به عارضه شود. برخی از عوارض و ضررهای لیفت ابرو عبارتند از:

 • اشتباه در روند اجرای کار می تواند منجر به خون مردگی و کبودی اطرف چشم و پلک شود که به مرور رفع میشود.
 • استفاده از مواد نامناسب می تواند منجر به تغییر حالت ابرو بعد از لیفت گردد.
 • برخی از پوست ها ممکن است به مواد لیفت و بوتاکس آلرژی نشان دهند. به همین دلیل این اقدامات باید زیر نظر افرد متخصص و حرفه ای در این حوزه انجام شود.
 • اجرای اشتباه بدون رعایت اصول و استانداردها در لیفت ابرو می تواند به عصب های پیشانی آسیب وارد کند. به همین دلیل فرد قادر به حفظ حالت ابرو و حرکت دادن آن نخواهد داشت.
 • تزریق هرگونه مواد شیمیایی و ژل و بوتاکس در دوران بارداری و شیردهی ممنوع بوده و سلامت مادر و جنین را تهدید می کند.
 • اغلب عوارض و ضررهای لیفت ابرو به صورت موقت بوده و به مرور رفع میشوند.
   
  برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با هاشور ابرو با شماره های داخل سایت تماس حاصل فرمایید.
لیفت ابرو-shabnamnazif.com

مزایای لیفت ابرو

لیفت ابرو-shabnamnazif.com

شاید برایتان سوال باشد که پرداخت هزینه برای زیبایی چهره و لیفت ابرو و حالت دادن به آن چه فایده ای دارد؟ چرا اغلب بانوان و حتی آقایان به این موضوع توجه دارند؟ لازم است بدانید که این تکنیک چند مزیت مهم را به همراه دارد که عبارتند از:

 • این تکنیک ها مانع از شل شدن پوست ابرو میشود و به همین دلیل می تواند از ریزش ابروها جلوگیری کند.
 • با کشیدن ابروها به بالا چهره حالت شاداب و سرحال تری پیدا می کند.
 • با لیفت ابرو می توان تا حد مطلوبی از افتادگی پلک نیز جلوگیری کرد. پلک های کمی افتاده با لیفت درمان میشوند و نیاز به جراحی در این زمینه نخواهد بود.
 • با لیفت ابرو نیاز به استفاده از لوازم آرایشی به صورت روزانه برای زیبا و خوش حالت کردن ابروها نخواهد بود.

قیمت لیفت ابرو بدون جراحی

با توجه به اینکه چه روش و تکنیکی را برای بالا کشیدن ابروها انتخاب می کنید هزینه های آن متفاوت خواهد بود. قیمت لیفت ابرو بدون جراحی که اغلب در سالن های زیبایی نیز انجام میشوند با توجه به نوع و برند مواد و تجهیزات مورد استفاده در حین کار تعیین می گردد. علاوه براین، در کلینیک های زیبایی تکنیک های هایپوتراپی و لیزر نیز برای لیفت ابرو بدون جراحی استفاده میشود که هزینه آنها از روش های تزریق مواد بیشتر و نسبت به جراحی ارزان تر می باشند. به دلیل تفاوت هایی که در نحوه اجرای کار و مواد و تجهیزات و غیره برای لیفت وجود دارد، به همین دلیل نرخ و قیمت مشخصی نمی توان در این زمینه ارائه داد. سالن زیبایی شبنم نظیف لیفت ابرو با مواد را با رعایت استانداردها در محیطی کاملا استریل و بهداشتی زیر نظر متخصص این حوزه ارائه می دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

مراحل لیفت ابرو

لیفت ابرو-shabnamnazif.com

آموزش های بسیاری برای انجام لمینت و لیفت ابرو وجود دارد که با مراجعه به آن ها و تهیه مواد و وسایل لازم خودتان نیز این کار را انجام دهید. در صورتی که می خواهید لیفت ابروهایتان توسط افراد متخصص و حرفه ای در سالن های زیبایی انجام شود، حتما در انتخاب سالن و آرایشگر خود وسواس به خرج دهید. مراکز معتبری را انتخاب کنید که از مواد با کیفیت و برند معتبر استفاده می کند. پرسنل حرفه ای و با تجربه سالن زیبایی از ویژگی مهم است که باید در نظر داشته باشید. بعد از انتخاب سالن زیبایی و مراجعه به آن، پرسنل مربوطه به شما مشاوره تخصصی می دهند تا بهترین روش ها را برای لیفت ابرو انتخاب کنید.

به طور کلی مراحل انجام لیفت ابرو در سالن های زیبایی به ترتیب زیر است:

 • قبل از هر کاری باید تارهای ابرو کاملا تمیز شوند. برای این کار با استفاده از محلول مخصوصی تمام ابروها پوشش داده می شود و به صورت عمیق تمام آلودگی ها را از بین می برد. بعد از اتمام مرحله تمیز کردن و رفع آلودگی ها نوبت به مرحله دوم یعنی لیفت موقت ابروها می رسد. با استفاده از یک محلول مخصوص که با نام Brow fix شناخته می شود، تمام تارهای ابرو به بالا لیفت داده می شود.
 • این محلول باعث می شود در مدت انجام لیفت ابرو یا لمینت، تارهای ابرو به سمت بالا نگه داشته شوند و اطمینان حاصل شود که مراحل به دقت انجام می شود.
 • در مرحله سوم از لیفت ابرو، از یک کرم مخصوص برای لیفت استفاده می شود. این کرم با فرآیند شیمیایی که ایچاد می کند باعث می شود تارهای ابرو به سمت بالا لیفت شوند و پیوندهای بین تارها به کلی از بین برود. شکل و فرم ابروها در این مرحله کاملا طبیعی و خوب است. بسته به نوع کرمی که استفاده می شود مدت زمان خاصی برای آن تعیین می شود تا بر روی تارهای ابرو قرار بگیرد.
 • در مرحله چهارم تارهای ابرو در حالت جدید فیکس می شوند. در این مرحله نیز مواد فیکس کننده باید مدت زمان مشخصی بر روی ابرو بمانند تا اثر فیکس کنندگی به طور کامل انجام شود.
 • در مرحله بعدی برای خوش رنگ شدن و طبیعی شدن ابروها، رنگ خاصی استفاده می شود. البته اگر فرد خواهان تغییر رنگ ابرو باشد این مرحله انجام می شود، در غیر اینصورت از آن صرف نظر می شود.
 • در مرحله آخر که باز هم اختیاری است آب رسانی و کراتین تارهای ابرو انجام می شود. این کار باعث ماندگاری لیفت ابرو شده و همچنین به سلامت تارهای ابرو نیز کمک می کند.

آموزش لیفت ابرو از صفر تا صد

مهم ترین و اصلی ترین تفاوت در آموزش لیفت ابرو در سالن های زیبایی با آنچه در منزل ارائه میشود، در نوع مواد آن است. به عبارت دیگر، مراحل کار و روند لیفت در هر دو روش کاملا مشابه و به صورت زیر است:

 • ابتدا باید تمام سطح ابرو با مواد تمیز کننده مخصوص پوشانده شود. با پد می توانید این مواد را روی ابروها بکشید تا لوازم آرایشی و کرم و چربی پوست که روی ابرو قرار گرفته است از بین برود.
 • در مرحله بعد با برس مخصوص تارهای ابرو را به سمت بالا شانه بزنید.
 • برای اینکه ابروها پس از شانه زدن به سمت بالا ثابت قرار گیرند، از نوعی چسب مخصوص استفاده میشود. چسب را به برس بزنید و سپس روی ابروها بکشید.
 • بعد از خشک شدن چسب روی ابرو، مواد لیفت را روی تارهای ابرو بکشید. برای دریافت نتیجه ایده آل، باید مواد گذاری از ریشه شروع و تا نوک ابروها ادامه پیدا کند.
 • در مرحله بعد مواد روی ابرو را باید به طور کامل پاک کنید. مواد شماره دو را بر روی تمام بخش های ابرو بکشید و نایلون پلاستیکی روی آنها قرار دهید.
 • پس از گذشت حدود 15 دقیقه مواد روی ابروها اثر می گذارد. بعد از گذشت زمان مواد را مجدد از روی ابرو پاک کنید.
 • برای اینکه ابروها علاوه بر فرم و حالت مرتب، پر رنگ تر شود از مواد رنگ مخصوص استفاده کنید. این مواد را حدود 7 تا 8 دقیقه روی ابروها گذاشته و سپس تمیز کنید.
 • در آخرین مرحله، مواد کراتین مخصوص لیفت را روی ابروها قرار دهید. این مواد حدود 3 تا 4 ساعت باید روی تارهای ابرو قرار گیرند و سپس شستشو داده شوند.
 • مراحل آموزش لیفت ابرو که در بالا بیان شد، هر یک جزئیات زیادی دارد و با توجه به برند و نوع مواد و جنس و میزان ضخامت تارهای ابرو ممکن است زمان هر یک از مراحل تغییر کند.

  برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با هاشور ابرو با شماره های داخل سایت تماس حاصل فرمایید.

آموزش لیفت ابرو-shabnamnazif.com

مواد لازم برای لیفت ابرو

در این قسمت از مطلب می خواهیم به موادی که برای آموزش لیفت ابرو نیاز داریم بپردازیم. در این قسمت به طور کامل شما را با مواد و ابزار کار آشنا می کنیم. می خواهیم ببینیم این مواد چه هستند و هر کدام چه ویژگی هایی دارند و کاربرد آن ها در لیفت ابروها چیست.
برای آموزش لیفت ابرو ابتدا باید با متریال مورد نیاز به طور کامل آشنا شوید و آن ها را تهیه کنید. متریالی که در این قسمت از آموزش لیفت ابرو بررسی می کنیم مواد اصلی هستند که در لیفت ابرو یا مژه استفاده می شوند. این مواد بین لیفت ابرو و مژه مشترک هستند.

آموزش لیفت ابرو-shabnamnazif.com

 در لیفت ابرو دو دسته متریال وجود دارد. یک دسته به صورت ساشه ای بسته بندی شده و دسته دیگر به صورت قوطی های کوچک شیشه ای. علاوه بر این دو نوع، انواع دیگر پمپی و تیوپی نیز وجود دارد. از لحاظ کاربردی، این ۴ نوع مواد تفاوت خاصی با هم ندارد و تنها تفاوت آن ها در حجم شان است. هر کدام را که تمایل دارید می توانید استفاده کنید.
مواد لیفت ابرو در بسته بندی شیشه، شامل سه نوع است که جز مراحل اصلی آموزش لیفت ابرو است. در لیفت ابرو سه مرحله اصلی وجود دارد که در مرحله از یک نوع مواد موجود در بسته بندی استفاده می کنیم. فرقی نمی کند که چه نوع بسته بندی و نوع مواد استفاده کنید و طبق مراحل تعیین مواد لیفت باید از آن ها استفاده کنیم. توجه داشته باشید به همان ترتیبی که بر روی مواد نوشته شده است آن ها را استفاده کنید، زیرا مهم ترین نکته در آموزش لیفت ابرو صحیح رعایت ترتیب مراحل است.

مواد شماره ۱ برای صاف شدم تارهای ابرو است و آن ها را برای مرحله بعدی و حالت دادن ابروها آماده می کند. مواد مرحله ۲ از آموزش لیفت ابرو برای فیکس کردن ابروها است و مراد شماره ۳ نیز برای آبرسانی و کراتینه کردن تارهای ابرو است که باعث تقویت آن ها شده و از ریزش آن ها جلوگیری می کند.

آموزش لیفت ابرو با چسب

یکی از اصلی ترین مراحل در لیفت ابرو، استفاده از چسب مخصوص می باشد. در واقع چسب وظیفه ثابت نگه داشتن تارهای ابرو در جهت دلخواه را بر عهده دارد. برای استفاده از این مواد ابتدا باید ابروها کاملا تمیز شوند. سپس چسب را روی تارهای ابرو با برس بکشید و اجازه دهید تا کاملا خشک شود. بعد از خشک شدن مواد می توانید از ماسک و مواد تقویت کننده نیز برای ضخیم شدن ابروها استفاده کنید.

آیا لمینیت ابرو می تواند به ابرو آسیب برساند؟

همان‌طور که چسباندن موهای سر می‌تواند منجر به خشکی و آسیب شود، لمینت ابرو نیز می‌تواند به همان شکل به ابروهای شما آسیب برساند. اگر این فرآیند را خیلی مکرر یا زودتر از 6 هفته تکرار کنید، شانس شما بیشتر است. خطر جدی دیگر آسیب چشم است.

آموزش لیفت ابرو با ژل ابرو

ژل ابرو از جمله مواد مورد استفاده برای لیفت در منزل می باشد که استفاده از آن نیاز به مهارت بالایی ندارد. نحوه استفاده از این مواد به صورت زیر است:

 • مواد آرایشی و کرم روی ابرو را به طور کامل تمیز کنید.
 • ژل مخصوص لیفت را روی برس ابرو قرار دهید.
 • با برس تمام تارهای ابرو را در جهت رو به بالا شانه بزنید تا با مواد ژل آغشته شود.
 • با گذشت زمان مواد ژل روی ابروها خشک میشوند.
 • مانند روش قبل در این مرحله می توانید از مداد ابرو برای پر کردن جاهای خالی آن استفاده کنید.
آموزش لیفت ابرو-shabnamnazif.com

آموزش لیفت ابرو با مواد lash lift

آموزش لیفت ابرو-shabnamnazif.com

کیفیت مهم ترین چیزی است که در تهیه مواد آرایشی و آموزش لیفت ابرو برای همه ما اهمیت دارد. قیمت نیز تعیین می کند چه محصولات و با چه کیفیتی را می توانیم خریداری کنیم. مواد اصل و با کیفیت اصولا قیمت های بالاتری نیز دارند. مواد لیفت ابرو lash lift یکی از مواد با کیفیت هستند که دارای قیمت مناسبی نیز هستند. مواد مورد نیاز شما برای گذارندن دوره آموزش لیفت ابرو به صورت پک بسته بندی شده و در اختیار شما قرار می گیرد.

پک مواد لیفت ابرو lash lift ساخت کشور چین است که به دلیل داشتن کیفیت بالا تقاضا بسیاری دارد. قیمت پایین و کاملا اقتصادی در کنار کیفیت بالای محصولات lash lift  باعث محبوبیت فراوان آن شده است. اگر می خواهید در دوره آموزش لیفت ابرو ما شرکت کنید کافی است این پک را خریداری کنید. در پک علاوه بر مواد اصلی لیفت ابرو، وسایل و ابزارهای مورد نیاز نیز برای شما قرار داده شده است. در این بسته بندی ۴ مواد اصلی مربوط به لیفت ابرو، برای حالت دادن و مواد فیکس کننده و مواد کراتینه و آبرسان قرار داده شده است. چیب لیفت نیز در این پک قرار داده شده و با پدهای تمیزکننده در سایزهای مختلف دیگر نیازی به خرید ابزار اضافی برای شرکت در دوره آموزش لیفت ابرو نخواهید داشت. با استفاده از مواد تمیز کننده ای که در پک لیفت ابرو lash lift  قرار داده شده، می توانید آلودگی ها و چربی و مواد اضافی را از روی  ابروها پاک کنید. مواد کراتینه و مغذی این مواد در پر 

پشت شدن و تقویت ابرو ها و جلوگیری از ریزش و شکنندگی آن ها بسیار تاثیرگذار است.مواد lash lift هم برای لیفت مژه و هم لیفت ابرو می تواند استفاده شود. دقت کنید که این مواد با چشمان شما و پوست تماس نداشته باشند. سعی کنید در استفاده از آن ها دقت کنید تا بهترین نتایج را بگیرید. قبل از استفاده حتما نوع پوست خود را تست کنید تا اطمینان حاصل کنید. اگر تمایل دارید که لیفت ابرو را در منزل انجام دهید نیاز است که مهارت و تخصص کافی را به دست آورده باشید. می توانید در دوره های آموزش لیفت ابرو شبنم نظیف با آرایشگران حرفه ای و با تجربه شرکت کنید.

آموزش لیفت ابرو در خانه

با توجه به نگرانی هایی که بسیاری از خانم ها از عوارض مواد لیفت دارند، می توان روش های جایگزین را در این شرایط استفاده کرد. در حالت کلی مراحل آموزش لیفت ابرو  در خانه با آنچه در سالن های زیبایی به کار می رود تقریبا مشابه است. تفاوت اصلی در مواد لیفت می باشد که در نوع خانگی همگی طبیعی هستند و به تقویت ابروها نیز کمک خواهند کرد. از جمله مواد بسیار کاربردی برای لیفت ابروها در منزل می توان به وازلین، ترکیب استخدوس و ژلاتین اشاره کرد. این مواد را آماده و با برس روی ابروها بکشید تا کاملا خشک شوند. توجه داشته باشید که اثر این روش ها ماندگاری زیادی نداشته و با شستشو از بین می رود. این در حالیست که مواد مورد استفاده در سالن های زیبایی تا چند هفته ماندگار هستند.

آموزش لیفت ابرو-shabnamnazif.com

آموزش لیفت ابرو با صابون

آموزش لیفت ابرو-shabnamnazif.com

از روش های بسیار آسان و ارزان قیمت که باعث میشود ابروها به صورت موقت فرم و حالت زیبایی داشته باشند، لیفت با صابون است. آموزش لیفت ابرو با صابون نیاز به ابزار خاصی نداشته و با اجرای مراحل زیر می توانید به راحتی این تکنیک را در منزل انجام دهید:

 • ابتدا ابروها را کمی مرطوب کنید.
 • با برس مخصوص ابروها را در جهت رو به بالا شانه بزنید.
 • مواد صابونی گلیسیرین را به برس آغشته و روی تارهای ابرو بکشید.
 • با گذشت زمان مواد روی ابرو خشک شده و فرم بسیار زیبایی پیدا می کنند.
 • در نهایت می توانید با مداد ابرو بخش های فاقد تار موی لا به لای ابروها را پر کنید تا نقص آنها پوشانده شود.

دوره آموزش لیفت ابرو

با توجه به اینکه لیفت ابرو و سایر تکنیک های زیبایی در حال حاضر شرایط را برای ورود به بازار پر از درآمد فراهم می کند، به همین دلیل اغلب افراد به دنبال دوره آموزش لیفت ابرو و آموزش هاشور ابرو و فیبروز می باشند. این دوره ها در بسیاری از آموزشگاه ها برگزار شده و میزان مهارت هایی که ارائه میشوند به تخصص اساتید آن بستگی دارد. آکادمی شبنم نظیف از جمله مراکز معتبر و شناخته شده در این حوزه می باشد که دوره های آموزش لیفت ابرو و میکروبلیدینگ با روش های مختلف را زیر نظر اساتید حرفه ای ارائه می دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با سالن زیبایی شبنم نظیف تماس بگیرید.

آیا لیفت ابرو همان لمینت ابرو است؟

 لیفت مژه برای بلند کردن، فر کردن و ضخیم کردن مژه‌های شما است در حالی که لمینیت برای تقویت ابروها و ایجاد ظاهری ضخیم‌تر به آن‌ها انجام می‌شود.

ابزار لیفت ابرو

یکی از مهم ترین مراحل آموزش لیفت ابرو، شناخت ابزارها و تجهیزات و مواد مورد استفاده در آن است. از جمله ابزارهای مورد نیاز برای این تکنیک می توان به برس و چسب و مواد مخصوص اشاره کرد. این مواد شامل تمیز کننده ها می باشند که در مراحل ابتدایی روی تارهای ابرو کشیده و مواد آرایشی و چربی را از بین میبرند. علاوه براین، نوعی ژل مخصوص که حالت چسبنده دارد نیز برای لیفت ابرو استفاده میشود که در نهایت باعث افزایش استحکام ابرو میشود. در مراحل آموزش لیفت ابرو که در ادامه اشاره میشود، نوع مواد با هم تفاوت دارد. چون موادی که در سالن های زیبایی به کار می رود توسط برندهای مختلف تولید می گردد. این در حالیست که مواد لیفت ابرو در خانه دست ساز هستند.

قیمت لیفت ابرو

قیمت لیفت ابرو به شرایط و موارد متعددی بستگی دارد. امروزه یکی از خدماتی که در آرایشگاه ها بیشترین تقاضا را دارد، لیفت و و لمینت ابرو است. در آرایشگاه ها قیمت خدمات به طور شفاف اعلام می شود. اما اگر فعلا سالن زیبایی خاصی مد نظرتان نیست و می خواهید هزینه آن را برآورد کنید باید توجه داشته باشید که قیمت خدمات یکسان ممکن است در سالن های زیبایی متفاوت باشد.
به صورت کلی رنج مشخصی از قیمت ها وجود دارد و بر اساس اتحادیه صنف آرایشگاه ها اعلام می شود. سالن زیبایی و موقعیت مکانی آن می تواند در قیمت لیفت ابرو تاثیرگذار باشد. مهم ترین چیزی که قیمت ها را تحت تاثیر قرار می دهد متریالی است که مورد استفاده قرار می گیرد.
همانطور که اشاره کردیم قیمت ها توسط اتحادیه صنف آرایشگری اعلام می شوند. بنابراین می توان گفت هزینه ها تفاوت چندانی نباید داشته باشند. پس اگر قیمت بسیاری پایین تر از نرخ معمول و رایج اعلام شود، باید به کیفیت متریال مورد استفاده شک کرد. لیفت ابرو با کیفیت و با حداکثر ماندگاری مستلزم استفاده از متریال با کیفیت از برندهای معروف دنیاست.
برای اطلاع از قیمت های بروز خدمات لیفت ابرو و لمینت و دیگر خدمات زیبایی از کارشناسان شبنم نظیف کمک بگیرید. فرم ابروی شما نیز در نحوه کار و همچنین میزان مواد مورد استفاده در لیفت موثر است. بنابراین برای اطلاع از قیمت لازم است که با پرسنل حرفه ای و با تجربه سالن زیبایی شبنم نظیف مشورت کنید.

سوالات متداول آموزش لیفت ابرو

مهم ترین و اصلی ترین تفاوت در آموزش لیفت ابرو در سالن های زیبایی با آنچه در منزل ارائه میشود، در نوع مواد آن است. به عبارت دیگر، مراحل کار و روند لیفت در هر دو روش کاملا مشابه است.

 • ابتدا ابروها را کمی مرطوب کنید.
 • با برس مخصوص ابروها را در جهت رو به بالا شانه بزنید.
 • مواد صابونی گلیسیرین را به برس آغشته و روی تارهای ابرو بکشید.
 • با گذشت زمان مواد روی ابرو خشک شده و فرم بسیار زیبایی پیدا می کنند.
 • در نهایت می توانید با مداد ابرو بخش های فاقد تار موی لا به لای ابروها را پر کنید تا نقص آنها پوشانده شود.