لیفت ابرو از جدیدترین تکنیک ها برای کشیدن ابروها به سمت بالا می باشد که باعث میشود چهره فرد سرحال و شاداب شود و ابروها نیز حالت زیبایی پیدا کنند. روش های مورد استفاده در این تکنیک به دو گروه تهاجمی و غیر تهاجمی و بدون جراحی تقسیم بندی میشوند. لمینت ابرو از تکنیک های موثر برای ضخیم و تیره تر شدن تارهای طبیعی ابرو می باشد که با مواد کراتینه و طبیعی انجام میشود. در این روش هیچگونه تزریق رنگ به پوست و هاشور وجود ندارد و تنها با مواد تقویت کننده ابروهای طبیعی فرد ضخیم تر میشوند. به دلیل عدم استفاده از رنگ و مواد شیمیایی و تزریق آنها به پوست، می توان گفت لمینت ابرو یکی از ایمن ترین روش ها برای زیباتر شدن جلوه آن به شمار می رود. سالن زیبایی شبنم نظیف در ادامه هر آنچه که باید درباره لیفت ابرو بدون جراحی، با نخ و مواد، با بوتاکس و اندوسکوپیک و غیره، مزایا و معایب و عوارض و قیمت آنها بدانید اشاره خواهد داشت.

آنچه خواهید خواند:

لیفت ابرو چیست؟

نحوه اجرا و تکنیکی که در نهایت باعث بالا کشیدن ابروها میشود، بر مدت زمان ماندگاری و دوام آن تاثیر گذار است. در حالت کلی می توان گفت، هیچ یک از این روش ها دائمی نبوده و به مرور نیاز به ترمیم دارند.

با افزایش سن به مرور پوست انسان شل شده و دچار افتادگی خواهد شد. به همین دلیل ابروها نیز به مرور رو به پایین خمیده میشوند و به شدت بر زیبایی چهره فرد تاثیرگذار است. هر اندازه ابروها به سمت پایین افتاده باشند، چهره فرد خسته و چشم ها کوچکتر جلوه می کنند. به همین دلیل به روش های مختلف تلاش میشود تا مانع از این افتادگی شده و زیبایی طبیعی چهره حفظ شود. لیفت ابرو به روش هایی گفته میشود که در تمام آنها تمرکز بر بالا کشیدن پوست ابرو است. این روش ها در برخی از مواقع تنها با تزریق ژل و مواد انجام شده و تعدادی نیاز به جراحی و بیهوشی دارند.

لیفت ابرو-shabnamnazif.com

برای خواندن مطالب درمورد لیفت ابرو میتوانید:

لمینت ابرو چیه؟

لیفت ابرو-shabnamnazif.com

یکی از مشکلات رایج در اغلب خانم ها و برخی از آقایان، نازک و کم رنگ بودن تارهای ابرو می باشد. این ویژگی در تارهای ابرو باعث میشود چهره فرد جلوه و زیبایی زیادی نداشته باشد و شاداب بودن صورت کاهش پیدا کند. لمینت ابرو از جمله روش ها و تکنیک های زیباسازی ابرو می باشد که در آن هدف ضخیم تر شدن تارهای ابرو می باشد. در لمینت ابرو مواد ویتامینه و کراتینه روی ابروهای شخص قرار گرفته و منجر به تقویت آنها خواهد شد. مواد کراتینه تارهای ابرو را ضخیم نموده و به همین دلیل رنگ آنها تیره تر بنظر می رسد. در بسیاری از مواقع از این تکنیک در کنار لیفت ابرو استفاده میشود که تمرکز آن بیشتر بر حالت دادن ابروها به سمت بالا و پراکنده شدن آنها می باشد.

shabnamnazif.com

تفاوت لمینت و لیفت ابرو چیست؟

لمینت و لیفت دو تکنیک زیباسازی ابروها می باشند که در بسیاری از مواقع در کنار هم استفاده میشوند. به طوریکه بسیاری از افراد لیفت و لمینت ابرو را با هم یکسان در نظر میگیرند. لیفت به تکنیکی گفته میشود که در آن با چسب و ژل های مخصوص حالت و جهت تارهای ابرو رو به بالا تغییر داده میشود. به همین دلیل باعث میشود ابروها مرتب و حالت دار بنظر برسند. این در حالیست که لیفت تاثیری بر حالت و جهت ابروها نداشته و تنها باعث تیره و ضخیم تر شدن تارهای آن میشود. با توجه به تاثیری که این دو روش بر ابروها ایجاد می کنند، ترکیبی از آن دو در کنار هم می تواند نتیجه فوق العاده ای داشته باشد.

لیفت ابرو-shabnamnazif.com

لیفت ابرو چه می کند؟
 اگر ابروهای کم و افتاده یا عدم تقارن ابرو دارید، ممکن است لیفت ابرو را انتخاب کنید.لیفت ابرو باعث کشیده و مرتب شدن تارهای ابرو میشود. 

قیمت لمینت ابرو

لیفت ابرو-shabnamnazif.com

قیمت لمینت ابرو تا حد زیادی به مقدار و نوع مواد استفاده شده در آن بستگی دارد. افرادی که ابروهای کم پشت و بسیار کرکی و نازک دارند، مواد بیشتری برای ابروهایشان استفاده میشود. به همین دلیل در نهایت قیمت کار برای آنها بیشتر خواهد شد. علاوه براین، دقت داشته باشید که قیمت ها با توجه به تخصص اجرا کننده لمنیت و موقعیت جغرافیایی و شهر و غیره نیز متفاوت خواهد بود. به طوریکه نرخ های ارائه شده در شهرستان ها ارزان تر از قیمت لمینت ابرو در تهران می باشد.

عوارض لمینت ابرو

همان طور که در طول متن نیز اشاره شد، لمینت بر خلاف سایر روش ها نیاز به تزریق رنگ و ایجاد هاشور بین ابروها ندارد. به همین دلیل عوارض آن بسیار کم بوده و بیشتر برای ویتامینه شدن ابروها کاربرد دارد. در برخی از مواقع ممکن است به دلیل اشتباه در نحوه اجرا ابروهای فرد کمی دچار ریزش شود. در غیر این صورت، عوارض دیگری برای این روش وجود ندارد و با خیال آسوده می توانید ابروهایی زیبا و ضخیم و پرپشت داشته باشید. حتی خانم هایی که نگران عوارض این روش هستند می توانند مواد طبیعی را در منزل تهیه و برای ویتامینه و لمینت کردن ابروهای خود استفاده نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با آموزش لیفت ابرو با شماره های داخل سایت تماس حاصل فرمایید.

ضرر لیفت ابرو

با توجه به اینکه کدامیک از روش های لیفت ابرو را انتخاب می کنید ممکن است عوارض و ضررهایی را به همراه داشته باشد. در حالت کلی این تکنیک ها عوارض زیادی را به همراه ندارند و در صورت اجرای غیر استاندارد در محیط های نامناسب و غیر استریل می تواند منجر به عارضه شود. برخی از عوارض و ضررهای لیفت ابرو عبارتند از:

  • اشتباه در روند اجرای کار می تواند منجر به خون مردگی و کبودی اطرف چشم و پلک شود که به مرور رفع میشود.
  • استفاده از مواد نامناسب می تواند منجر به تغییر حالت ابرو بعد از لیفت گردد.
  • برخی از پوست ها ممکن است به مواد لیفت و بوتاکس آلرژی نشان دهند. به همین دلیل این اقدامات باید زیر نظر افرد متخصص و حرفه ای در این حوزه انجام شود.
  • اجرای اشتباه بدون رعایت اصول و استانداردها در لیفت ابرو می تواند به عصب های پیشانی آسیب وارد کند. به همین دلیل فرد قادر به حفظ حالت ابرو و حرکت دادن آن نخواهد داشت.
لیفت ابرو-shabnamnazif.com
  • تزریق هرگونه مواد شیمیایی و ژل و بوتاکس در دوران بارداری و شیردهی ممنوع بوده و سلامت مادر و جنین را تهدید می کند.
  • اغلب عوارض و ضررهای لیفت ابرو به صورت موقت بوده و به مرور رفع میشوند.
برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با هاشور ابرو با شماره های داخل سایت تماس حاصل فرمایید.

برای خواندن مطالب درمورد آموزش هاشور ابرو میتوانید:

فواید لیفت ابرو

شاید برایتان سوال باشد که پرداخت هزینه برای زیبایی چهره و لیفت ابرو و حالت دادن به آن چه فایده ای دارد؟ چرا اغلب بانوان و حتی آقایان به این موضوع توجه دارند؟ لازم است بدانید که این تکنیک چند مزیت مهم را به همراه دارد که عبارتند از:

  • این تکنیک ها مانع از شل شدن پوست ابرو میشود و به همین دلیل می تواند از ریزش ابروها جلوگیری کند.
  • با کشیدن ابروها به بالا چهره حالت شاداب و سرحال تری پیدا می کند.
  • با لیفت ابرو می توان تا حد مطلوبی از افتادگی پلک نیز جلوگیری کرد. پلک های کمی افتاده با لیفت درمان میشوند و نیاز به جراحی در این زمینه نخواهد بود.
  • با لیفت ابرو نیاز به استفاده از لوازم آرایشی به صورت روزانه برای زیبا و خوش حالت کردن ابروها نخواهد بود.
لیفت ابرو-shabnamnazif.com

قیمت لیفت ابرو بدون جراحی

با توجه به اینکه چه روش و تکنیکی را برای بالا کشیدن ابروها انتخاب می کنید هزینه های آن متفاوت خواهد بود. قیمت لیفت ابرو بدون جراحی که اغلب در سالن های زیبایی نیز انجام میشوند با توجه به نوع و برند مواد و تجهیزات مورد استفاده در حین کار تعیین می گردد. علاوه براین، در کلینیک های زیبایی تکنیک های هایپوتراپی و لیزر نیز برای لیفت ابرو بدون جراحی استفاده میشود که هزینه آنها از روش های تزریق مواد بیشتر و نسبت به جراحی ارزان تر می باشند. به دلیل تفاوت هایی که در نحوه اجرای کار و مواد و تجهیزات و غیره برای لیفت وجود دارد، به همین دلیل نرخ و قیمت مشخصی نمی توان در این زمینه ارائه داد.

سالن زیبایی شبنم نظیف لیفت ابرو با مواد را با رعایت استانداردها در محیطی کامل استریل و بهداشتی زیر نظر متخصص این حوفه ارائه می دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

shabnamnazif.com

لیفت ابرو با صابون

برای لیفت ابرو در منزل با ارزان ترین روش می توان لیفت با صابون را انتخاب کنید. در این تکنیک از صابون های مخصوص حاوی گلیسیرین استفاده میشود و ماندگاری آنها نسبت به روش های بالا بسیار کمتر است. از این تکنیک می توانید برای لیفت سریع و موقتی با قیمت ارزان و بدون هیچگونه عوارض استفاده کنید. برای بالا کشیدن ابرو در این روش ابتدا باید صابون مخصوص ابرو تهیه کنید. سپس ابروها را کمی رطوبت زده و با برس مخصوص که به صابون مایع شده آغشته است پر کنید. توجه داشته باشید که برس ابرو در جهت صحیح و رو به بالا کشیده شود تا چهره فرد باز و شاداب تر و دخترانه دیده شود. در نهایت برای اینکه جلوه ابروها به زیباترین شکل تبدیل شود، کافیست با مداد ابرو بخش های دارای نقص ابرو را پر کنید.

لیفت ابرو-shabnamnazif.com

لمینت ابرو چگونه انجام میشود؟

مانند سایر تکنیک های زیباسازی ابروها مثل میکروبلیدینگ و …، لمینت نیز در سالن های زیبایی و زیر نظر افراد با تجربه در این زمینه باید انجام شود. در حالت کلی روند اجرای این تکنیک به این صورت است که مواد مخصوص باید روی تارهای مو با براش مخصوص پخش شود. بعد از گذشت زمان مواد شستشو داده شده و شاهد تغییر در ضخامت آنها خواهید بود. البته روند انجام کار جزئیات بیشتری دارد و بر اساس نوع و جنس و میزان ضخامت تارهای ابرو باید مواد مناسب انتخاب و روی ابرو قرار گیرد. زمان شستشوی ابروها نیز با توجه به شرایط ابروهای طبیعی فرد تعیین می گردد و برای همه ثابت نیست. به همین دلیل است که پیشنهاد می کنیم لمینت ابرو را تنها به افراد متخصص و در این زمینه بسپارید.

سوالات متداول لیفت و لمینت ابرو

لیفت ابرو به روش هایی گفته میشود که در تمام آنها تمرکز بر بالا کشیدن پوست ابرو است. این روش ها در برخی از مواقع تنها با تزریق ژل و مواد انجام شده و تعدادی نیاز به جراحی و بیهوشی دارند.

لمینت ابرو از جمله روش ها و تکنیک های زیباسازی ابرو می باشد که در آن هدف ضخیم تر شدن تارهای ابرو می باشد. در لمینت ابرو مواد ویتامینه و کراتینه روی ابروهای شخص قرار گرفته و منجر به تقویت آنها خواهد شد.

لمینت بر خلاف سایر روش ها نیاز به تزریق رنگ و ایجاد هاشور بین ابروها ندارد. به همین دلیل عوارض آن بسیار کم بوده و بیشتر برای ویتامینه شدن ابروها کاربرد دارد.