لیفت ابرو از جدیدترین تکنیک ها برای کشیدن ابروها به سمت بالا می باشد که باعث میشود چهره فرد سرحال و شاداب شود و ابروها نیز حالت زیبایی پیدا کنند. روش های مورد استفاده در این تکنیک به دو گروه تهاجمی و غیر تهاجمی و بدون جراحی تقسیم بندی میشوند. لمینت ابرو از تکنیک های موثر برای ضخیم و تیره تر شدن تارهای طبیعی ابرو می باشد که با مواد کراتینه و طبیعی انجام میشود. در این روش هیچگونه تزریق رنگ به پوست و هاشور وجود ندارد و تنها با مواد تقویت کننده ابروهای طبیعی فرد ضخیم تر میشوند. به دلیل عدم استفاده از رنگ و مواد شیمیایی و تزریق آنها به پوست، می توان گفت لمینت ابرو یکی از ایمن ترین روش ها برای زیباتر شدن جلوه ابروها به شمار می رود. سالن زیبایی شبنم نظیف در ادامه هر آنچه که باید درباره لیفت ابرو و لمینت ابرو بدون جراحی، با نخ و مواد، با بوتاکس و اندوسکوپیک و غیره، مزایا و معایب و عوارض و قیمت لیفت ابرو بدانید اشاره خواهد داشت.

آنچه خواهید خواند:

لیفت ابرو-shabnamnazif.com

لیفت ابرو چیست؟

نحوه اجرا و تکنیکی که در نهایت باعث بالا کشیدن ابروها میشود، بر مدت زمان ماندگاری و دوام آن تاثیر گذار است. در حالت کلی می توان گفت، هیچ یک از این روش ها دائمی نبوده و به مرور زمان نیاز به ترمیم دارند. با افزایش سن به مرور پوست انسان شل شده و دچار افتادگی خواهد شد. به همین دلیل ابروها نیز به مرور رو به پایین خمیده میشوند و به شدت بر زیبایی چهره فرد تاثیرگذار است. هر اندازه ابروها به سمت پایین افتاده باشند، چهره فرد خسته و چشم ها کوچکتر جلوه می کنند. به همین دلیل با روش های مختلف تلاش میشود تا مانع از این افتادگی شده و زیبایی طبیعی چهره حفظ شود. لیفت ابرو به روش هایی گفته میشود که در تمام آنها تمرکز بر بالا کشیدن پوست ابرو است. این روش ها در برخی از مواقع تنها با تزریق ژل و مواد انجام شده و تعدادی نیاز به جراحی و بیهوشی دارند.

لمینت ابرو چیه؟

یکی از مشکلات رایج در اغلب خانم ها و برخی از آقایان، نازک و کم رنگ بودن تارهای ابرو می باشد. این ویژگی در تارهای ابرو باعث میشود چهره فرد جلوه و زیبایی زیادی نداشته باشد و شاداب بودن صورت کاهش پیدا کند. لمینت ابرو از جمله روش ها و تکنیک های زیباسازی ابرو می باشد که در آن هدف ضخیم تر شدن تارهای ابرو می باشد. در لمینت ابرو مواد ویتامینه و کراتینه روی ابروهای شخص قرار گرفته و منجر به تقویت آنها خواهد شد. مواد کراتینه تارهای ابرو را ضخیم نموده و به همین دلیل رنگ آنها تیره تر بنظر می رسد. در بسیاری از مواقع از این تکنیک در کنار لیفت ابرو استفاده میشود که تمرکز آن بیشتر بر حالت دادن ابروها به سمت بالا و پراکنده شدن آنها می باشد.

لیفت ابرو-shabnamnazif.com

برای مطالعه بیشتر درمورد آموزش لیفت ابرو میتوانید:

چرا لمینت ابرو را انتخاب کنیم؟

افراد ممکن است به دلایل مختلفی ابروهای خود را لمینت کنند. می خواهیم دلایل اصلی که نشان می دهد لمینت ابرو جایگزین مناسبی برای روش های تهاجمی و پرهزینه است را برشماریم.

 • لمینت ابرو معمولا غیرتهاجمی و بدون درد است.
 •  می تواند ظاهر شما را زیباتر کند.
 • می تواند یک ظاهر طبیعی به ابروهای شما بدهد.
 • لمینت ابرو از سوزن و آرایش نیمه دائم استفاده نمی کند.
 • ابروها اغلب پررنگ تر، پف دار تر و ضخیم تر به نظر می رسند.
 • لمینت ابرو همچنین می تواند به افراد در موارد زیر کمک کند:
 • افرادی که موهای نازک، مجعد یا سرکش دارند که به طور طبیعی در همه جهات رشد می کنند.
 • افرادی که ابروهای غیر همسطح و غیرهمسان دارند.
 • افرادی که ابروهای بدون فرم دارند.
 • افرادی که به دلیل افزایش سن یا بیماری ابروهای نازک دارند.
 • شکاف ابروها به دلیل کندن بیش از حد یا موم بیش از حد.
لیفت ابرو-shabnamnazif.com

تفاوت لمینت و لیفت ابرو چیست؟

لمینت و لیفت دو تکنیک زیباسازی ابروها می باشند که در بسیاری از مواقع در کنار هم استفاده میشوند. به طوریکه بسیاری از افراد لیفت و لمینت ابرو را با هم یکسان در نظر میگیرند. لیفت به تکنیکی گفته میشود که در آن با چسب و ژل های مخصوص حالت و جهت تارهای ابرو رو به بالا تغییر داده میشود. به همین دلیل باعث میشود ابروها مرتب و حالت دار بنظر برسند. این در حالیست که لیفت تاثیری بر حالت و جهت ابروها نداشته و تنها باعث تیره و ضخیم تر شدن تارهای آن میشود. با توجه به تاثیری که این دو روش بر ابروها ایجاد می کنند، ترکیبی از آن دو در کنار هم می تواند نتیجه فوق العاده ای داشته باشد.

مراحل لمینت ابرو

هنگام انجام لمینت ابرو، روی یک سطح راحت دراز می کشید، چشمان خود را می بندید و محلولی شامل کراتین روی ابروهای شما اعمال می شود. هدف از آن، نرم و لطیف شدن و باز شدن تارهای ابرو است تا بتوان آنها را با دقت بیشتری در جهت مورد نظر شانه کرد. این محلول کمی کمی کمتر از ده دقیقه بر روی ابروهای شما باقی می ماند که در مرحله بعد آنها را برای برس زدن آماده می کند.
اکنون که ابروهای شما انعطاف پذیرتر شده است، آرایشگر شما، ابروها را به شکل دقیقی که هردو دوست داشته باشید شانه می کند. هنگامی که تارهای ابرو توسط لمینت ابرو کاملا فرم دهی و جهت دهی شدند، نوبت به محلول خنثی کننده می رسد. به شما کمک می کند تا اطمینان حاصل کنید تارهای ابرو در موقعیت جدید که به تازگی برس زده شده اند باقی می مانند. مانند محلول اصلی این کار نیز ده دقیقه زمان می برد و باعث می شود ابروهای تازه لمینت شده شما تا زمانی که ممکن است به همین شکل ثابت و زیبا باقی بمانند.
در نهایت برای حفظ ماندگاری لمینت ابرو و سلامت ابروها، یک کرم مرطوب کننده آرام بخش روی ابروهای شما قرار می گیرد. این کار باعث می شود که هم موها و هم پوست اطراف ابروها سالم، زیبا و پذیرای درمان های بعدی شوند.
یکی از بهترین قسمت های لمینت ابروهایتان این است که زمان زیادی از شما نمی گیرد و درست یک ساعت بعد از ورود به آرایشگاه با ابروهای رویایی تان از آن خارج می شوید.

لیفت ابرو چه می کند؟
 اگر ابروهای کم و افتاده یا عدم تقارن ابرو دارید، ممکن است لیفت ابرو را انتخاب کنید.لیفت ابرو باعث کشیده و مرتب شدن تارهای ابرو میشود. 

مراقبت های بعد از لمینت ابرو

دست نخورده ماندن ابروها در ۲۴ ساعت اول پس از درمان لمینت ابرو، برای طول عمر ابروهای شما بسیار مهم است. این بدان معناست که آرایش ابرو و آرایش اطراف ناحیه ابرو به طور کلی برای اولین روز ممنوع است. استفاده از ژل، پماد یا مداد روی ابروهای جدید و بهبود یافته تان می تواند بسیار وسوسه انگیز باشد، اما متاسفانه انجام این کار می تواند اثر کلی لمینت ابرو را کاهش دهد. نمی توانید در ۲۴ ساعت اول پس از درمان ابروهای خود را خیس کنید. به این ترتیب از دوش بخار داغ، ورزش و سونا خودداری کنید. همچنین باید از مالیدن ابروها، قرار گرفتن طولانی مدت در معرض نور خورشید در این مدت خودداری کنید. با این حال تا پایان عمر درمان لمینت ابرو، می توانید از بیشتر لوازم آرایش استفاده کنید و ابروهای شما بسیار بیشتر از حد معمول پذیرا خواهند بود.

از آنجایی که مدل جدید ابروهایتان باعث شده است نواقص ابروها تا حد زیادی از بین برود، می توانید هر طور که می خواهید ابروهای خود را حالت دهید.  بسیاری از افراد لمینت ابرو را تجربه ای هیجان انگیز و رهایی بخش می دانند که از دست آرایش های موقت خلاص شده اند و همچنین باعث می شود حداکثر سفارشی سازی را امکان پذیر می کند. نکته ای که لازم است اشاره کنیم این است سعی کنید برای شستشوی صورت یا هنگام دوش گرفتن از مواد شوینده ملایم استفاده کنید و محصولاتی که حاوی مواد شیمیایی مضر هستند خودداری کنید. هنگام شستشو سعی کنید با ملایمت ابروها را ماساژ دهید. سعی کنید به پشت بخوابید و ابروهایتان با بالش تماس نداشته باشد زیرا باعث بی نظمی و شکنندگی و پراکنده شدن ابروها می شود. البته قابل ذکر است که این نکات را نه تنها برای زمان لمینت ابرو بلکه در همه زمان ها باید رعایت کنید تا از سلامت پوست و ابروها و مژه هایتان 

لیفت ابرو-shabnamnazif.com

محافظت کنید. مواد شیمیایی مورد استفاده می تواند پوست و مو را خشک کند. بنابراین یک سرم یا روغن مغذی را در برنامه روزانه خود بگنجانید تا رطوبت را دوباره تامین کند. سعی کنید هر روز با یک برس تمیز ابروها را در جهت تعیین شده شانه کشی کنید. استفاده از کرم های تقویتی باعث استحکام و تقویت تارهای ابرو شده و در کنار لمینت ابرو می توانند اثر درمانی فوق العاده ای داشته باشند. برای تمیز کردن ابروها از محلول های مخصوص به کمک پدهای بهداشتی استفاده کنید. به یاد داشته باشید هیچ گاه با آرایش نخوابید و حتما صورت و ابروها را از وجود آلودگی ها و مواد آرایشی پاک کنید.

مراحل لیفت ابرو با چسب

مراحل انجام لیفت ابرو با چسب به این صورت است که در ابتدا باید ابروها کاملا تمیز شوند. برای این کار از مواد پاک کننده مخصوص استفاده می شود.  تمام قسمت های ابرو را به مواد تمیز کننده آغشته می کنیم سپس با استفاده از پد مخصوص مواد پاک کننده را از روی ابروها برداشته می شوند. سپس بعد از خشک شدن ابروها، با استفاده از یک

لیفت ابرو-shabnamnazif.com

  براش مخصوص، آن ها را به سمت بالا هدایت می شوند. مواد چسب مخصوص لیفت را بر روی قسمت کوچکی از ابرو قرار داده و با استفاده از یک شانه کوچک مخصوص موهای ابرو را به سمت بالا شانه می کنیم. در نظر داشته باشید برای لیفت قیمت تاج ابرو، باید کاملا به سمت بالا شانه شود و هیچ زاویه نداشته باشد. سپس قسمت دیگری از ابرو را به چسب مخصوص آغشته می کنیم و همان مراحل را برای قسمت بعدی نیز تکرار می کنیم. برای قسمت های بعدی مانند تاج ابرو کاملا به سمت بالا جهت دهی نمی شوند و مقدار ملایمی زارویه دار آن ها را شانه می کنیم . همین کار را ادامه می دهیم تا تمام قسمت های ابرو به سمت بالا لیفت شود. بعد از اتمام کار لیفتینگ ابرو می توان با استفاده مواد تقویت کننده و ماسک های مخصوص فرم و ظاهر ابروها را بهتر کنید و همچنین قطر موهای ابرو را افزایش دهید تا ابروها متراکم تر به نظر برسند و ظاهر بهتری داشته باشند.

قیمت لیفت ابرو

قیمت لیفت ابرو به شرایط و موارد متعددی بستگی دارد. امروزه یکی از خدماتی که در آرایشگاه ها بیشترین تقاضا را دارد، لیفت و و لمینت ابرو است. در آرایشگاه ها قیمت خدمات به طور شفاف اعلام می شود. اما اگر فعلا سالن زیبایی خاصی مد نظرتان نیست و می خواهید هزینه آن را برآورد کنید باید توجه داشته باشید که قیمت خدمات یکسان ممکن است در سالن های زیبایی متفاوت باشد.
به صورت کلی رنج مشخصی از قیمت ها وجود دارد و بر اساس اتحادیه صنف آرایشگاه ها اعلام می شود. سالن زیبایی و موقعیت مکانی آن می تواند در قیمت لیفت ابرو تاثیرگذار باشد. مهم ترین چیزی که قیمت ها را تحت تاثیر قرار می دهد متریالی است که مورد استفاده قرار می گیرد.
همانطور که اشاره کردیم قیمت ها توسط اتحادیه صنف آرایشگری اعلام می شوند. بنابراین می توان گفت هزینه ها تفاوت چندانی نباید داشته باشند. پس اگر قیمت بسیاری پایین تر از نرخ معمول و رایج اعلام شود، باید به کیفیت متریال مورد استفاده شک کرد. لیفت ابرو با کیفیت و با حداکثر ماندگاری مستلزم استفاده از متریال با کیفیت از برندهای معروف دنیاست.
برای اطلاع از قیمت های بروز خدمات لیفت ابرو و لمینت و دیگر خدمات زیبایی از کارشناسان شبنم نظیف کمک بگیرید. فرم ابروی شما نیز در نحوه کار و همچنین میزان مواد مورد استفاده در لیفت موثر است. بنابراین برای اطلاع از قیمت لازم است که با پرسنل حرفه ای و با تجربه سالن زیبایی شبنم نظیف مشورت کنید.

قیمت لمینت ابرو

قیمت لمینت ابرو تا حد زیادی به مقدار و نوع مواد استفاده شده در آن بستگی دارد. افرادی که ابروهای کم پشت و بسیار کرکی و نازک دارند، مواد بیشتری برای ابروهایشان استفاده میشود. به همین دلیل در نهایت قیمت کار برای آنها بیشتر خواهد شد. علاوه براین، دقت داشته باشید که قیمت ها با توجه به تخصص اجرا کننده لمینت و موقعیت جغرافیایی و شهر و غیره نیز متفاوت خواهد بود. به طوریکه نرخ های ارائه شده در شهرستان ها ارزان تر از قیمت لمینت ابرو در تهران می باشد.

لیفت ابرو-shabnamnazif.com

عوارض لمینت ابرو

همان طور که در طول متن نیز اشاره شد، لمینت بر خلاف سایر روش ها نیاز به تزریق رنگ و ایجاد هاشور بین ابروها ندارد. به همین دلیل عوارض آن بسیار کم بوده و بیشتر برای ویتامینه شدن ابروها کاربرد دارد. در برخی از مواقع ممکن است به دلیل اشتباه در نحوه اجرا ابروهای فرد کمی دچار ریزش شود. در غیر این صورت، عوارض دیگری برای این روش وجود ندارد و با خیال آسوده می توانید ابروهایی زیبا و ضخیم و پرپشت داشته باشید. حتی خانم هایی که نگران عوارض این روش هستند می توانند مواد طبیعی را در منزل تهیه و برای ویتامینه و لمینت کردن ابروهای خود استفاده نمایند.

مواد لمینت ابرو

لیفت ابرو-shabnamnazif.com

موادی که در لمینت ابرو استفاده می شود، حاوی کراتین بوده و باعث تقویت تارهای ابرو می شود. این مواد باعث می شود رشد ابروها بیشتر شود و همچنین تار موها را تقویت و ضخیم می کند. نکته ای که باید در نظر داشته باشید موادی که برای لمینت ابرو استفاده می شود حتما باید اصلی و با کیفیت باشند. اگر لمینت ابرو را خودتان در منزل انجام می دهید سعی کنید مواد درجه یک را از مراکز معتبر خریداری کنید. در صورتی که می خواهید برای آنجام آن به آرایشگاه مراجعه کنید، حتما در انتخاب سالن زیبایی وسواس به خرج دهید. در سالن های معتبر معمولا از مواد اصلی و گران قیمت استفاده می شود و لازم نیست نگران عوارض ناشی از مواد نامرغوب و بی کیفیت باشید. به خاطر داشته باشید سالن های زیبایی معتبر، اعتبارشان را با عملکرد خوب و با کیفیت و ارائه خدمات عالی در طول سالیان طولانی به دست آورده اند و می تواند لمینت ابرو و سایر خدمات را برای شما تضمین کند. مواد ارزان قیمت و

بی کیفیت یا تاریخ انقضای گذشته نه تنها باعث زیبایی و تقویت ابروها نمی شود بلکه باعث ریزش تارهای ابرو و یا خشک و شکنندگی آن ها می شود.

ضرر لیفت ابرو

با توجه به اینکه کدامیک از روش های لیفت ابرو را انتخاب می کنید ممکن است عوارض و ضررهایی را به همراه داشته باشد. در حالت کلی این تکنیک ها عوارض زیادی را به همراه ندارند و در صورت اجرای غیر استاندارد در محیط های نامناسب و غیر استریل می تواند منجر به عارضه شود. برخی از عوارض و ضررهای لیفت ابرو عبارتند از:

 • اشتباه در روند اجرای کار می تواند منجر به خون مردگی و کبودی اطرف چشم و پلک شود که به مرور رفع میشود.
 • استفاده از مواد نامناسب می تواند منجر به تغییر حالت ابرو بعد از لیفت گردد.
 • برخی از پوست ها ممکن است به مواد لیفت و بوتاکس آلرژی نشان دهند. به همین دلیل این اقدامات باید زیر نظر افرد متخصص و حرفه ای در این حوزه انجام شود.
لیفت ابرو-shabnamnazif.com
 • اجرای اشتباه بدون رعایت اصول و استانداردها در لیفت ابرو می تواند به عصب های پیشانی آسیب وارد کند. به همین دلیل فرد قادر به حفظ حالت ابرو و حرکت دادن آن نخواهد داشت.
 • تزریق هرگونه مواد شیمیایی و ژل و بوتاکس در دوران بارداری و شیردهی ممنوع بوده و سلامت مادر و جنین را تهدید می کند.
 • اغلب عوارض و ضررهای لیفت ابرو به صورت موقت بوده و به مرور رفع میشوند.
برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با هاشور ابرو با شماره های داخل سایت تماس حاصل فرمایید.

فواید لیفت ابرو

لیفت ابرو-shabnamnazif.com

شاید برایتان سوال باشد که پرداخت هزینه برای زیبایی چهره و لیفت ابرو و حالت دادن به آن چه فایده ای دارد؟ چرا اغلب بانوان و حتی آقایان به این موضوع توجه دارند؟ لازم است بدانید که این تکنیک چند مزیت مهم را به همراه دارد که عبارتند از:

 • این تکنیک ها مانع از شل شدن پوست ابرو میشود و به همین دلیل می تواند از ریزش ابروها جلوگیری کند.
 • با کشیدن ابروها به بالا چهره حالت شاداب و سرحال تری پیدا می کند.
 • با لیفت ابرو می توان تا حد مطلوبی از افتادگی پلک نیز جلوگیری کرد. پلک های کمی افتاده با لیفت درمان میشوند و نیاز به جراحی در این زمینه نخواهد بود.
 • با لیفت ابرو نیاز به استفاده از لوازم آرایشی به صورت روزانه برای زیبا و خوش حالت کردن ابروها نخواهد بود.

قیمت لیفت ابرو بدون جراحی

با توجه به اینکه چه روش و تکنیکی را برای بالا کشیدن ابروها انتخاب می کنید هزینه های آن متفاوت خواهد بود. قیمت لیفت ابرو بدون جراحی که اغلب در سالن های زیبایی نیز انجام میشوند با توجه به نوع و برند مواد و تجهیزات مورد استفاده در حین کار تعیین می گردد. علاوه براین، در کلینیک های زیبایی تکنیک های هایپوتراپی و لیزر نیز برای لیفت ابرو بدون جراحی استفاده میشود که هزینه آنها از روش های تزریق مواد بیشتر و نسبت به جراحی ارزان تر می باشند. به دلیل تفاوت هایی که در نحوه اجرای کار و مواد و تجهیزات و غیره برای لیفت وجود دارد، به همین دلیل نرخ و قیمت مشخصی نمی توان در این زمینه ارائه داد. سالن زیبایی شبنم نظیف لیفت ابرو با مواد را با رعایت استانداردها در محیطی کاملا استریل و بهداشتی زیر نظر متخصص این حوزه ارائه می دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

قیمت لیفت ابرو با بوتاکس

لیفت ابرو-shabnamnazif.com

استفاده از مواد بوتاکس روشی بسیار کاربردی برای بالا کشیدن ابروها و حذف چین و چروک می باشد. مواد سمی بوتاکس پس از ورود به زیر پوست بخش هایی از عضلات را فلج نموده و مانع از افتادگی آنها میشوند. قیمت لیفت ابرو با مواد تا حد زیادی به مقدار ماده تزریق شده به زیر پوست بستگی دارد. برای افتادگی های شدید نیاز به مواد به مقدار بیشتری بوده و به همین دلیل گران تر است. از دیگر پارامترهایی که می تواند بر قیمت لیفت ابرو با مواد تاثیر بسزایی داشته باشد، برند آنها می باشد. مواد بوتاکس توسط برندهای مختلفی تولید شده و قیمت های آنها با هم فرق دارد. علاوه براین، توجه داشته باشید که این مواد وارداتی بوده و به همین دلیل نوسانات نرخ ارز می تواند به شدت در افزایش قیمت آنها نقش داشته باشد.

عوارض لیفت ابرو با بوتاکس

لیفت ابرو با بوتاکس نیز یکی دیگر از روش های لیفت ابرو است. قیمت لیفت ابرو در این روش در مقایسه با دو روش قبل کمتر است. خطر و عوارض لیفت ابرو با بوتاکس کمتر از روش های قبلی است اما با این حال باز هم ممکن است عوارضی به همراه داشته باشد. درد، قرمزی و کبودی در قسمت مربوطه، ایجاد ورم در ناحیه تزریق، بی حسی و افتادگی ابرو از آسیب هایی است ممکن است ایجاد شود.

مقایسه قیمت لیفت ابرو با روش های جراحی و بدون جراحی

جراحی کردن همیشه کاری سخت و دلهره آور است. علاوه بر استرسی که برای انجام خدمات زیبایی با جراحی وجود دارد هزینه ها هم بسیار متفاوت و قابل توجه است. بدیهی است که قیمت لیفت ابرو با جراحی در مقایسه با لیفت به روش های ساده تر و با استفاده از مواد گیاهی بسیار بیشتر است. قیمت لیفت ابرو با جراحی به مدل ابروی فرد و میزان افتادگی آن، زمانی که برای لیفت صرف می شود و مکان مطب پزشک و میزان دستمزد پزشک وابسته است.

 روش های لیفت با جراحی برای افراد با فرم ابروی متفاوت یکسان نیست و به طبع آن قیمت لیفت ابرو نیز می تواند متفاوت باشد. قیمت لیفت ابرو در سالن های زیبایی بسیار پایین تر از هزینه آن در مطب پزشک است. لیفت ابرو در آرایشگاه یکی از خدمات آرایشی و زیبایی به شمار می رود که توسط یک آرایشگر انجام می شود. هرچند که قیمت لیفت ابرو در سالن های زیبایی هم یکسان نیست و به عوامل مختلفی بستگی دارد، اما به صورت کلی بسیار اقتصادی تر از روش های جراحی است. شاید ماندگاری این روش کمتر از روش جراحی باشد اما در مقابل ساده تر و کم هزینه تر بوده و انجام آن هیچ ریسکی به همراه ندارد. یکی از روش های بی خطر و ساده است که علاوه بر زیبایی به تقویت آن ها نیز کمک می کند. قیمت لیفت ابرو در سالن های زیبایی نیز به عوامل متعددی وابسته است که در ادامه مطلب به آن می پردازیم. این عوامل همگی قیمت نهایی را تعیین می کنند

لیفت ابرو-shabnamnazif.com

اما قطعا مبلغ قابل توجهی نخواهد بود. البته نکته ای که لازم است اشاره کنیم این است که ماندگاری لیفت ابرو در این روش پایین است و بعد از تقریبا گذشت یک ماه نیاز به تکرار دارد، اما با توجه به تاثیرات آن بر تقویت تارهای ابرو و زیبایی آن، ارزش تکرار دارد.

مراحل لیفت ابرو

آموزش های بسیاری برای انجام لمینت و لیفت ابرو وجود دارد که با مراجعه به آن ها و تهیه مواد و وسایل لازم خودتان نیز این کار را انجام دهید. در صورتی که می خواهید لیفت ابروهایتان توسط افراد متخصص و حرفه ای در سالن های زیبایی انجام شود، حتما در انتخاب سالن و آرایشگر خود وسواس به خرج دهید. مراکز معتبری را انتخاب کنید که از مواد با کیفیت و برند معتبر استفاده می کند. پرسنل حرفه ای و با تجربه سالن زیبایی از ویژگی مهم است که باید در نظر داشته باشید. بعد از انتخاب سالن زیبایی و مراجعه به آن، پرسنل مربوطه به شما مشاوره تخصصی می دهند تا بهترین روش ها را برای لیفت ابرو انتخاب کنید.

لیفت ابرو-shabnamnazif.com

به طور کلی مراحل انجام لیفت ابرو در سالن های زیبایی به ترتیب زیر است:

 • قبل از هر کاری باید تارهای ابرو کاملا تمیز شوند. برای این کار با استفاده از محلول مخصوصی تمام ابروها پوشش داده می شود و به صورت عمیق تمام آلودگی ها را از بین می برد. بعد از اتمام مرحله تمیز کردن و رفع آلودگی ها نوبت به مرحله دوم یعنی لیفت موقت ابروها می رسد. با استفاده از یک محلول مخصوص که با نام Brow fix شناخته می شود، تمام تارهای ابرو به بالا لیفت داده می شود.
 • این محلول باعث می شود در مدت انجام لیفت ابرو یا لمینت، تارهای ابرو به سمت بالا نگه داشته شوند و اطمینان حاصل شود که مراحل به دقت انجام می شود.
 • در مرحله سوم از لیفت ابرو، از یک کرم مخصوص برای لیفت استفاده می شود. این کرم با فرآیند شیمیایی که ایچاد می کند باعث می شود تارهای ابرو به سمت بالا لیفت شوند و پیوندهای بین تارها به کلی از بین برود. شکل و فرم ابروها در این مرحله کاملا طبیعی و خوب است. بسته به نوع کرمی که استفاده می شود مدت زمان خاصی برای آن تعیین می شود تا بر روی تارهای ابرو قرار بگیرد.
 • در مرحله چهارم تارهای ابرو در حالت جدید فیکس می شوند. در این مرحله نیز مواد فیکس کننده باید مدت زمان مشخصی بر روی ابرو بمانند تا اثر فیکس کنندگی به طور کامل انجام شود.
 • در مرحله بعدی برای خوش رنگ شدن و طبیعی شدن ابروها، رنگ خاصی استفاده می شود. البته اگر فرد خواهان تغییر رنگ ابرو باشد این مرحله انجام می شود، در غیر اینصورت از آن صرف نظر می شود.
 • در مرحله آخر که باز هم اختیاری است آب رسانی و کراتین تارهای ابرو انجام می شود. این کار باعث ماندگاری لیفت ابرو شده و همچنین به سلامت تارهای ابرو نیز کمک می کند.

شانه کشی لیفت ابرو

همانطور که می دانید امروزه ابروهای هالیوودی مورد پسند جوانان قرار گرفته است. فرم ابروهای طبیعی که این روزها مورد استقبال قرار گرفته است با لیفت ابرو و لمینت کردن آن ها یا در صورت نیاز هاشور نیمه دائم شدنی است. لیفت ابرو یکی از راه های ساده و کم هزینه و سریع است تا به فرم دلخواه ابروها برسید و زیبایی تان را چند برابر کنید. برای رسیدن به فرم ابروی طبیعی و هالیوودی باید فرم شانه کشی لیفت ابرو را یاد بگیرید. در این روش شانه کشی ابروها به سمت بالا است. البته در نظر داشته باشید تارهای کاملا عمودی هیچ زیبایی ندارد و چهره شما را ترسناک جلوه می دهد. در صورتی که تمایل داشته باشید می توانید فقط برای قسمت تاج ابرو آن ها را به سمت بالا شانه کشی کنید. برای قسمت های دیگر ابرو شانه کشی متمایل به زاویه ۳۰ درجه مناسب ترین فرم است. هم چهره شما را جوان تر نشان می دهد هم ابروها رو پهن تر و خوش فرم می کند. شانه هایی که مناسب 

لیفت ابرو-shabnamnazif.com

شانه کشی صحیح ابروها هستند، دارای دندانه های ریز بوده و پهنای آن نیز متناسب با پهنای ابرو است. این شانه را در مراکز فروش لوازم و ابزارهای آرایشی می توانید پیدا کنید.

لیفت ابرو با صابون

لیفت ابرو-shabnamnazif.com

برای لیفت ابرو در منزل با ارزان ترین روش می توان لیفت با صابون را انتخاب کنید. در این تکنیک از صابون های مخصوص حاوی گلیسیرین استفاده میشود و ماندگاری آنها نسبت به روش های بالا بسیار کمتر است. از این تکنیک می توانید برای لیفت سریع و موقتی با قیمت ارزان و بدون هیچگونه عوارض استفاده کنید. برای بالا کشیدن ابرو در این روش ابتدا باید صابون مخصوص ابرو تهیه کنید. سپس ابروها را کمی مرطوب کرده و با برس مخصوص که به صابون مایع شده آغشته است پر کنید. توجه داشته باشید که برس ابرو در جهت صحیح و رو به بالا کشیده شود تا چهره فرد باز و شاداب تر و دخترانه دیده شود. در نهایت برای اینکه جلوه ابروها به زیباترین شکل تبدیل شود، کافیست با مداد ابرو بخش های دارای نقص ابرو را پر کنید.

قیمت لیفت ابرو با صابون

 در این روش به دلیل عدم استفاده از دستگاه و مواد جانبی در کمترین زمان و هزینه ابروها به صورت موقت بالا کشیده میشوند. قیمت لیفت ابرو با صابون به برند تولید کننده مواد مورد استفاده بستگی دارد. صابون لیفت توسط برندهای مختلفی تولید میشود و از نظر قیمت کمی با هم تفاوت دارند. این روش در منزل نیز انجام میشود و به همین دلیل هزینه زیادی ندارد.

تفاوت لیفت ابرو با چسب و بدون چسب

در این قسمت از مطلب لیفت ابرو می خواهیم تفاوت لیفت ابرو با چسب و بدون چسب را توضیح دهیم. برای انجام لیفتینگ بدون چسب نیز مانند لیفت با چسب در ابتدا باید ابروها را شستشو دهیم و آن ها را از وجود آلودگی ها پاک کنیم. برای شستشوی ابرو می توان از شامپوی بچه ساده استفاده کنید. به این صورت که ابتدا ابروها را به شامپو آغشته کرده و سپس با استفاده از یک براش معمولی ابروها را ماساژ می دهیم و سپس آبکشی می کنیم.

در نظر داشته باشید هر گونه ماده اضافی و آلودگی بر روی ابرو می تواند کیفیت لیفت ابرو و ماندگاری آن را کمتر کند. بعد از شستشو کامل باید ابروها را کاملا خشک کنیم. توجه داشته باشید که وجود رطوبت هرچند ناچیز باعث می شود لیفت ابرو به درستی انجام نشود. مواد شماره ۱ را بر روی ابروها قرار می دهیم. برای جلوگیری از آسیب ها و عوارض احتمالی سعی کنید مواد روی ریشه موها قرار نگیرد. در نظر داشته باشید که هر برندی برای استفاده از مواد لیفت ابرو، مدت زمانی که باید بر روی ابروها قرار بگیرد را بر روی بسته بندی ذکر می کند. معمولا یک مدت زمان مینیمم و ماکسیمم در نظر گرفته شده است. افرادی که ابروهای نازک تر و کم پشت تری دارند باید مدت زمان مینیمم و کسانی که ابروهای ضخیم تر و پر پشت تری دارند زمان ماکسیمم را در نظر بگیرند. سپس با استفاده از یک براش آن ها را به سمت بالا جهت دهی کنید. با استفاده از یک سلفون به مدت ۱۰ تا ۱۵ دقیقه روی ابروها

لیفت ابرو-shabnamnazif.com

بپوشانید. سپس مواد را با استفاده از یک پد نم دار از روی ابروها پاک می کنیم. بعد از خشک شدن کامل ابروها، مواد شماره ۲ که به عنوان فیکسر عمل می کند بر روی ابروها قرار داده و باز هم به مدت دقیقه آن ها را با سلفون می پوشانیم. باز هم مانند مرحله قبل با پد نم دار مواد را پاک می کنیم. همانطور که متوجه شدید در انجام لیفت ابرو بدون چسب از چسب استفاده نمی شود و با انجام این مراحل کوتاه می توانید لیفت ابرو را انجام دهید.

برای مطالعه بیشتر درمورد آموزش هاشور ابرو میتوانید:لمینت ابرو چگونه انجام میشود؟

مانند سایر تکنیک های زیباسازی ابروها مثل میکروبلیدینگ و … لمینت نیز در سالن های زیبایی و زیر نظر افراد با تجربه در این زمینه باید انجام شود. در حالت کلی روند اجرای این تکنیک به این صورت است که مواد مخصوص باید روی تارهای مو با براش مخصوص پخش شود. بعد از گذشت زمان مواد شستشو داده شده و شاهد تغییر در ضخامت آنها خواهید بود. البته روند انجام کار جزئیات بیشتری دارد و بر اساس نوع و جنس و میزان ضخامت تارهای ابرو باید مواد مناسب انتخاب و روی ابرو قرار گیرد. زمان شستشوی ابروها نیز با توجه به شرایط ابروهای طبیعی فرد تعیین می گردد و برای همه ثابت نیست. به همین دلیل است که پیشنهاد می کنیم لمینت ابرو را تنها به افراد متخصص و در این زمینه بسپارید.

لیفت ابرو با مواد

یکی از آسان ترین روش های لیفت ابرو که در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها قابل انجام است، لیفت با مواد می باشد. مواد کراتینی مایع بر روی ابروهای طبیعی شخص با برس کشیده شده و پس از خشک شدن و شستشو اثر آنها تا حد مطلوبی باقی می ماند. با توجه به اینکه در این روش تارهای ابرو به بالا کشیده میشوند، به همین دلیل چهره فرد دخترانه و سن کمتر از عدد واقعی خود نشان داده میشود.

با رشد ابرو و ریزش تارهای آن اثر مواد لیفت نیز به مرور از بین میرود. به همین دلیل این روش لیفت موقت و غیر دائمی بوده و نسبت به سایر روش ها نیز عوارض کمتر و قیمت ارزان تری دارد.

قیمت لیفت ابرو با مواد

در سالن های زیبایی از روش های غیر تهاجمی برای بالا کشیدن ابروها استفاده میشود. در این روش ها بیشترین تمرکز بر حالت تارهای ابرو بوده و با مواد مخصوص آنها را به سمت بالا ثابت می کنند. قرار گرفتن تارهای ابرو به سمت بالا باعث میشود چهره شاداب و سرحال تر بنظر برسد، اما هیچ تاثیری بر کاهش افتادگی پوست ندارد. قیمت لیفت ابرو با مواد به برند آنها و همچنین تخصص فرد اجرا کننده بستگی دارد. توجه داشته باشید که این تکنیک ها در شهرهای مختلف قیمت های متفاوتی دارد و به عنوان مثال هزینه هادر تهران بیشتر از سایر شهرها خواهد بود.

ماندگاری لیفت ابرو

با توجه به تغییراتی که در پوست فرد به مرور زمان بوجود می آید، می توان گفت در حالت عادی هیچ یک از روش های لیفت ابرو دائمی نمی باشند و ماندگاری محدودی دارند. مدت زمان ماندگاری برخی از روش ها زیاد بوده و تعدادی این طور نمی باشند. در نتیجه می توان گفت، مدت ماندگاری لیفت ابرو به روش و همچنین شرایط پوست و بدن فرد و مراقبت های بعد از لیفت بستگی دارد. هر اندازه بعد از لیفت مراقبت بیشتری از پوست داشته باشید و به تغذیه و سلامت پوست توجه کنید، ماندگاری آن بیشتر خواهد بود.

لیفت ابرو-shabnamnazif.com

لمینت ابرو مناسب چه کسانی است؟

با توجه به تاثیری که لمینت کردن ابروها بر آنها ایجاد می کند می توان گفت این روش مخصوص چه افرادیست. به عنوان مثال، از جمله موارد کاربرد این تکنیک و روش می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

 • افرادی که دارای ابروهای کم پشت و خلوت هستند.
 • افرادی که تارهای ابروی آنها بسیار نازک و رنگ روشن است
 • افرادی که ابروهای آنها کم رنگ و خلوت بوده و تمایلی به استفاده از تکنیک های تهاجمی از قبیل میکروبیلدینگ و هاشور و تاتو ندارند.
 • افرادی که ابروهای ضعیفی داشته و به دلیل کمبود ویتامین دچار ریزش شده اند.
 • خانم هایی که تمایلی به استفاده زیاد از مواد آرایشی و سایه ابرو ندارند.

لمینت ابرو کم پشت

از اصلی ترین موارد کاربرد لمینت ابرو می توان به زیباتر کردن ابروهای کم پشت اشاره کرد. با توجه به اینکه ابروهای کم پشت در اغلب مواقع تارهای نازک و رنگ روشنی دارند، به همین دلیل می توان با مواد تقویت کننده مشکلات آنها را برطرف کرد. کافیست از مواد کراتینه و ویتامین ها بر روی تارهای ابروی شخص استفاده شود تا رنگ آنها تیره تر و ضخامتشان بیشتر بنظر برسد. در واقع می توان گفت، لمینت ابرو مختص ابروهای کم پشت است تا خلوت بودن آنها را با ضخیم شدن تارهای مو پنهان کند.

لیفت ابرو با بوتاکس

بوتاکس یا سم بوتولینوم از مواد آزمایشگاهی بسیار پرکاربرد در صنعت زیبایی می باشد که منجر به فلج شدن موقت عصب ها و عضلات میشوند. از این ویژگی این مواد استفاده شده و به عنوان راهکاری برای از بین بردن چین و چروک های صورت و کشیدن ابرو و غیره کاربرد پیدا کرده است. لیفت ابرو با بوتاکس به تزریق این مواد به عضلات مختلف ابروها تمرکز داشته و با فلج شدن آنها از افتادگی ابرو جلوگیری می کند. این تکنیک و روش برای افراد بالای 18 سال که افتادگی شدید ابرو و خط اخم عمیق دارند مناسب و کاربردی می باشد. نکته بسیار مهم اینکه، تزریق بوتاکس برای لیفت ابرو باید زیر نظر افراد متخصص انجام شود. در غیر این صورت عوارض متعددی را به همراه خواهد داشت و زیبایی و سلامت فرد را تحت تاثیر قرار می دهد.

لیفت ابرو با قیمت مناسب در سالن زیبایی شبنم نظیف

سالن زیبایی شبنم نظیف انواع خدمات زیبایی و لیفت ابرو را با ماندگاری بالا و قیمت مناسب ارائه می دهد. این مجموعه با استفاده از تجهیزات بروز لیفت ابرو با مواد و روش های غیر تهاجمی را توسط افراد متخصص در این حوزه ارائه داده و چهره ای جذاب و شاداب را برایتان به ارمغان می آورد. جهت کسب اطلاعات بیشتر از قیمت لیفت ابرو می توانید با شماره های تلفن پایین صفحه تماس بگیرید.  

لمینیشن ابرو چیست؟

لمینیشن ابرو یا به عبارت دیگر لمینت ابرو، یک فرآیند تقویت ابرو است که از یک محلول شیمیایی برای فرم دادن و تنظیم و جهت دهی ابروها استفاده می کند. شبیه به یک شل کننده یا فرم دهنده شیمیایی عمل می کند.

 این فرآیند دو مرحله ای شامل استفاده از کرم مبتنی بر کراتین برای بلند کردن تارهای ابرو و سپس یک لوسیون تنظیم کنتده برای ثابت ماندن فرم جدید است. هدف از لمینت ابرو ایجاد ابروهایی پرپشت تر است و موها در همان جهت رشد می کنند. باعث می شود قسمت های ناقص ابرو را پر کند و نازکی تارهای ابرو را درمان کند و همچنین پراکندگی تارهای سرکش را از بین ببرد و تارهای ابرو را هم جهت و یکنواخت کند. لمینت ابرو یک جایگزین عالی، غیر تهاجمی و بدون درد برای سایر گزینه های آرایش ابرو مانند میکروبلیدینگ و تاتو و سایه و غیره است. همچنین ماندگارتر از مداد کردن و ژل زدن و آرایش های روزانه است. لمینیشن ابرو برای همه عالی است. با این حال، اگر ابروهای مجعد و نامنظمی دارید که تارهای ابرو در جهات نا هماهنگ رشد می کنند، مهم ترین تغییر و بهترین نتایج را خواهید دید. لمینت ابرو برای ابروهای نازک و تکه ای بسیار عالی عمل می کند زیرا صاف کردن و 

برس زدن آن می تواند به پنهان کردن عیوب کمک کند و ظاهری پرتر و پف دار تر به ابروها می دهد. علاوه بر عملکرد درمانی ابروها و رفع نواقص باعث می شود تارهای ابرو در سمتی که می خواهید رشد کنند. به این ترتیب سعی کنید با درمان های منظم، فاصله بین دفعات لمینت ابرو ها را کمتر کنید. معمولا افراد برای گرفتن بهترین نتیجه لیفت و لمینت ابرو را با هم به عنوان تکمیل کننده استفاده می کنند. لیفت ابرو باعث جهت دهی و ثابت شدن تارهای ابرو شده و لمینت ابرو نیز تارها را ضخیم تر و پرتر کرده و آن ها را تقویت می کند.

عوامل موثر بر قیمت لیفت ابرو در آرایشگاه

در بخش قبلی نیز عنوان کردیم که قیمت لیفت ابرو در تمام سالن های زیبایی یکسان نیست و عوامل زیادی بر تعیین قیمت نهایی تاثیر گذار است. اولین مسئله ای که در قیمت لیفت ابرو تاثیر زیادی دارد این است که کجا زندگی می کنید و یا اینکه در چه مکانی می خواهید از این خدمات زیبایی استفاده کنید. محل زندگی و موقعیت سالن زیبایی تعیین کننده قیمت لیفت ابرو است.

 بدیهی است که هزینه ها در شهری مانند تهران با شهری کوچکتر بسیار متفاوت است. علاوه بر شهر و استان محل زندگی شما، موقعیت مکانی سالن در همان شهر نیز می تواند باعث تفاوت قیمت لیفت ابرو شود. مسلما سالنی در بالاشهر تهران هزینه های بالاتری نسبت به نقاط پایین تر آن دارد. مهارت آرایشگر مهم ترین مسئله ای است که قبل از انجام لیفت ابرو باید به آن توجه کرد. هرچه مهارت و تجربه آرایشگر بیشتر باشد کیفیت و ماندگاری لیفت ابرو بالاتر است. بنابراین قیمت لیفت ابرو توسط آرایشگران بی تجربه معمولا کمتر از قیمت اصلی است. این افراد برای جذب مشتری و به دست آوردن تجربه بیشتر قیمت پایین تری را اعلام می کنند. یکی از موارد تاثیرگذار بر قیمت لیفت ابرو موادی که مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر مهارت آرایشگر، نوع موادی که استفاده می کند نیز بر کیفیت و ماندگاری لیفت ابرو تاثیر می گذارد. اگر از مواد درجه یک و اصلی استفاده شود مسلما هم کیفیت کار

انجام شده بالاتر خواهد بود هم موجب سلامت و تقویت تارهای ابرو می شود. اما برعکس، مواد تقلبی و بی کیفیت سلامت ابروها را به خطر انداخته و عوارض جانبی نظیر ریزش ابرو را به دنبال خواهد داشت. اگر قیمت لیفت ابرو کمتر از حد معمول به شما اعلام شد، برای انجام آن وسوسه نشوید و قبل از آن از علت پایین بودن قیمت لیفت ابرو آگاه شوید.

سوالات متداول لیفت ابرو

لیفت ابرو به روش هایی گفته میشود که در تمام آنها تمرکز بر بالا کشیدن پوست ابرو است. این روش ها در برخی از مواقع تنها با تزریق ژل و مواد انجام شده و تعدادی نیاز به جراحی و بیهوشی دارند.

لیفت ابرو با بوتاکس به تزریق این مواد به عضلات مختلف ابروها تمرکز داشته و با فلج شدن آنها از افتادگی ابرو جلوگیری می کند. این تکنیک و روش برای افراد بالای 18 سال که افتادگی شدید ابرو و خط اخم عمیق دارند مناسب و کاربردی می باشد.