لباس عروس جدید اولین انتخاب بسیاری از خانم ها می باشد تا بتوانند در مهم ترین شب زندگی خود بدرخشند. نوع تزئینات به کار رفته روی لباس و مدل و حتی طرح تور و پارچه استفاده شده در لباس همگی بر اساس مد تغییر می کند و این را براحتی می توان در لباس های قدیمی و تفاوت شان با لباس های جدید احساس کرد. اگر شما نیز به دنبال این هستید که با پوشیدن لباس عروس شیک شبی فوق العاده به یاد ماندنی را تجربه کنید، در ادامه با ما همراه باشید. جدیدترین لباس عروس پف دار، آستین دار همراه با شنل و تور را در ادامه ارائه خواهیم داد.

آنچه خواهید خواند:

لباس عروس ساده

لباس عروس-shabnamnazif.com

حتما بارها شنیده اید که زیبایی در سادگی است و این موضوع در همه جا اعتبار دارد. شاید به همین دلیل است که بسیاری از خانم ها لباس عروس ساده را به مدل های پفی و پر از چین و سنگ دوزی و غیره ترجیح می دهند. لباس های ساده که بیشتر شبیه به مدل های اروپایی هستند، پف بسیار کمی داشته و دنباله های آنها نیز کوتاه است. از مهم ترین مزایای انتخاب لباس عروس ساده می توان به قدیمی نشدن آنها اشاره کرد. لذا بعد از گذشت ده یا 20 سال هنوز لباس عروسی تان جلوه خاصی خواهد داشت و زیبایی آن به خوبی حفظ شده است. علاوه براین، لباس های ساده برای همه افراد با قد بلند و کشیده یا کوتاه و تپل مناسب است. یکی از تصورات اشتباه ای که ممکن است برخی از افراد از لباس عروس ساده داشته باشند، ارزان بودن و معمولی بودن مدل آنها است. لازم است بدانید که طراحی و دوخت لباس های ساده که زیبایی را نیز در خود به خوبی حفظ کنند کار بسیار سختی می باشد.

به همین دلیل در بسیاری از مواقع قیمت لباس ساده ممکن است بیشتر از لباس های دنباله دار و پر از پف و تور و سنگ دوزی باشد.

کدام رنگ برای نامزدی بهتر است؟
زرد روشن، آبی و صورتی

رنگ های روشن و دلپذیر را برای دکوراسیون نامزدی خود در خانه انتخاب کنید، رنگ هایی را انتخاب کنید که هر فضایی را روشن می کند و فورا حال و هوا را ایجاد می کند.

لباس عروس جدید پف دار

در تمام فرهنگ ها، لباس های پف دار بیشترین طرفدار را برای شب عروسی دارند و بسیاری از دختران از دوران کودکی، خود را در چنین لباسی تصور کرده اند. با توجه به جلوه بسیار زیبا و طرفداران زیادی که این لباس ها دارند، همیشه در میان مدل های جدید می توان دامن های پف دار را مشاهده کرد. البته توجه داشته باشید که نوع و طرح پارچه و همچنین طرح دامن های پف دار با هم تفاوت زیادی دارند. به عنوان مثال در نمونه و مدل های جدید می توان دامن هایی را مشاهده کرد که قسمت بالای آنها شبیه به پیله بوده و به همین دلیل روی سطح دامن طرحی شبیه به خط وجود دارد. همان طور که اشاره شد، علیرغم زیبایی منحصر به فرد و خیره کننده این لباس ها، اگر قد کوتاهی دارید یا اندامتان درشت و تپل است، بهتر است لباس عروس جدید پف دار را کنار بگذارید و بیشتر به لباس های ساده توجه کنید.

لباس عروس-shabnamnazif.com

لباس عروس جدید آستین دار

از دیگر مدل های جذابی که می توانید برای شب عروسی تان انتخاب کنید، لباس های آستین دار است. لباس عروس جدید آستین دار با گیپورهای خیره کننده باعث میشود لاغر یا چاق بودن دست ها پنهان شود. علاوه براین، پوشیدگی این مدل لباس ها باعث شده است تا در مراسم مختلط براحتی از آنها استفاده شود. البته آستین دار بودن این لباس ها همیشه برای پوشش نیست، بلکه بسیاری از افراد آن را برای زیبا و خاص بودن انتخاب می کنند. به عنوان مثال، مدل لباس عروس جدید آستین دار با یقه قایقی و فرحی از نمونه های بسیار جذابی هستند که با اغلب اندام ها سازگاری دارند. 

برای مطالعه بیشتر درمورد انتخاب بهترین آرایشگر عروس میتوانید:لباس عروس دنباله دار

لباس عروس-shabnamnazif.com

بسیاری از دختران جوان در طول زندگی خود را در لباس عروس های دنباله دار ساده و پفی تصور می کنند و احساس بسیار خوشایندی از این خیال پردازی به آنها دست می دهد. به همین دلیل می توان گفت در میان انواع مدل های لباس عروس، لباس های دنباله دار بیشترین طرفدار را دارند. به طوری که این لباس ها، در بسیاری از مواقع بر اساس اندازه و طول دنباله ارزش گذاری میشوند. اما سوال اینجاست، آیا لباس عروس دنباله دار برای تمام اندام ها مناسب است؟ افراد قد بلند و لاغر بهتر است این مدل لباس را انتخاب کنندو آیا با قد کوتاه نیز می توان نتیجه خوبی از پوشیدن آن بدست آورد؟ لازم است بدانید که لباس های دنباله دار گزینه ای بسیار عالی برای خانم های قد بلند و لاغر اندام می باشد. اندام این افراد با پوشیدن این لباس جلوه بهتری پیدا می کند و زیبایی شان چند برابر خواهد شد. 

لباس عروس اسمش چیه؟

لباس عروس یا لباس عروس لباسی است که عروس در مراسم عروسی می پوشد. رنگ، سبک و اهمیت تشریفاتی لباس می تواند به مذهب و فرهنگ شرکت کنندگان در عروسی بستگی داشته باشد.

 این در حالیست که پوشیدن لباس دنباله دار برای افراد قد کوتاه انتخاب مناسبی نخواهد بود و بهتر است سایر مدل ها را امتحان کنند. نکته بسیار مهم دیگری که در انتخاب لباس عروس مدل دنباله دار پفی و ساده باید مد نظر داشت، بزرگ یا کوچک بودن تالار و سالن برگزاری مراسم عروسی می باشد. لباس هایی که دنباله بلندی دارند در فضاهای کوچک زیر پای مهمانان گیر می کنند و به همین خاطر عروس حس خوبی نخواهد داشت.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره در رابطه با آرایش عروس از طریق راههای ارتباطی داخل سایت با ما در ارتباط باشید.

لباس عروس پوشیده

اگر ترجیح می دهید لباس عروس پوشیده داشته باشید، لازم است بدانید که حق انتخاب بسیار بالایی برای این لباس ها وجود دارد. به عنوان مثال، برخی از این لباس ها دارای آستین های گیپور بوده و فرم بسیار زیبایی به دست ها می دهند. این مدل آستین نه تنها برای لباس های بدون پف و ساده مناسب است، بلکه با لباس های دنباله دار پفی با طرح های شلوغ نیز کاربرد دارند. اگر از آن دسته افرادی هستید که طرح های کمی شلوغ را انتخاب می کنید، می توانید به آستین های بلند لباستان مدل و تنوع بدهید. به عنوان مثال، کلوش شدن پایین آستین و بلند بودن گوشه پایینی آن یکی از مدل های بسیار پرطرفدار برای لباس های پوشیده و خاص و شیک می باشد. از دیگر مدل های لباس عروس پوشیده می توان به مواردی اشاره کرد که یقه های کاملا بسته دارند.  برای اینکه گردن با بسته بودن یقه لباس کوتاه دیده نشود، بهتر است قسمت بالاتنه خلوت و ساده باشد.

لباس عروس-shabnamnazif.com

 هر اندازه در بالاتنه و یقه چین خوردگی وجود داشته باشد، به همان اندازه گردن کوتاه تر جلوه می کند. رعایت این موارد برای خانم های تپل و قد کوتاه اهمیت زیادی دارد.

برای مطالعه بیشتر درمورد آرایش عروس اروپایی میتوانید:لباس عقد محضری

لباس عروس-shabnamnazif.com

برای به رسمیت شناختن ازدواج در فرهنگ های مختلف قوانین خاصی وجود دارد و همان طور که می دانید در ایران باید این اتفاق به صورت محضری ثبت شود. به همین دلیل برخی از افراد با حضور در محضر همزمان خطبه عقد برایشان جاری و ازدواجشان رسما ثبت میشود. در این قبیل مراسمات پوشیدن لباس عقد محضری زیبا و شکیل و در عین حال پوشیده اهمیت دارد. لباس های عقد محضری تنوع بالایی دارند و در سالهای اخیر به شدت مورد توجه قرار گرفته اند. این لباس ها که به صورت پیراهن، مانتو و شلوار و کت و شلوار ارائه میشوند، بسیار ساده با رنگ های روشن سفید و کرم و تزئینات جزئی ارائه می شوند. علاوه براین، در کنار لباس، شال ست نیز استفاده میشود که می تواند ساده یا طرحدار با تزئین باشد.

لباس عروس جدید برای عقد

مهم ترین تفاوت در لباس عروس جدید برای عقد با لباسی که شب جشن عروسی استفاده میشود در رنگ بندی و نوع پارچه های آنهاست. هر چند که می توان از لباس های سفید برای شب عقد استفاده کرد، اما بسیاری از افراد لباس های رنگی را انتخاب می کنند. استفاده از پارچه های ساتن و تور در رنگ های کرم، آبی و سبز و قرمز و بنفش و غیره همگی می توانند انتخاب های خوبی باشند به شرط آنکه با اندام و رنگ پوست و سبک میکاپ تناسب وجود داشته باشد.از مدل های لباس عروس برای عقد می توان به دامن های پف دار و دنباله دار، ماکسی و پری دریایی یا ماهی، پرنسسی و همچنین مدل های ساده اشاره کرد. برخی از این لباس ها دارای طراحی های خاصی بوده و تنها از پارچه های ساتن برای آنها استفاده شده و با گیپور و سنگ های درخشان تزیین میشوند.

لباس عروس رنگی

در بسیاری از کشورهای دنیا، لباس عروس سفید رنگ است، اما همیشه می توان تابوشکنی کرد! یکی از انتخاب های متفاوتی که می توانید برای مراسم جشن عروسی داشته باشید، لباس عروس رنگی است. این لباس ها از نظر مدل هیچ تفاوتی با سایر گزینه ها ندارند و تنها در رنگ بندی به کار رفته در آنها تفاوت هایی به چشم میخورد. نکته بسیار مهم اینکه، اگر قصد دارید این مدل لباس ها را انتخاب کنید، پیشنهاد می کنیم به رنگ های ملیح از قبیل صورتی روشن و کرم و گلبهی بسیار روشن فکر کنید. لباس عروس رنگی آبی، قرمز و سبز و بنفش و مورد مشابه بیشتر برای مراسم نامزدی و عقد کاربرد دارند و در شب عروسی استفاده نمیشوند.

تور لباس عروس

تور یکی از مهم ترین اجزای لباس عروس می باشد که باعث میشود شکوه و جلوه خانم ها در این شب به یادماندنی چند برابر شود. تور لباس عروس از نظر مدل و طرح و بلند و کوتاه بودن تنوع زیادی دارد و بهتر است با مدل لباس تناسب داشته باشد. در انتخاب تور تا حد زیادی باید به مدل مو و همچنین بلند یا کوتاه بودن قد و همچنین مدل لباس توجه داشته باشید. به عنوان مثال، با لباس های ساده و موهای جمع می توانید تورهای کمی بلند را انتخاب کنید. تورهای خیلی کوتاه یا بردکیج نیز از جمله مدل هایی هستند که بیشتر با لباس های اروپایی استفاده میشوند. با توجه به اینکه بخشی از این تورها روی پیشانی فرد قرار میگیرد، به همین دلیل در ایران کمتر مورد استقبال قرار گرفته اند.

لباس عروس ساتن

پارچه ساتن به دلیل درخشندگی فوق العاده ای که دارد در بسیاری از لباس های مجلسی مورد استفاده قرار میگیرد. علاوه براین، این نوع پارچه به شکل زیبایی روی بدن فرد قرار میگیرد و به همین دلیل زیبایی اندام را بهتر نشان می دهد. لباس عروس ساتن از نمونه های همیشگی می باشد که در مزون ها می توانید براحتی آنها را انتخاب کنید. چون با این نوع پارچه می توان لباس های پف دار و دنباله دار یا ساده و اروپایی و غیره را تهیه کرد. البته توجه داشته باشید که اگر قصد انتخاب لباس عروس ساتن دارید، حتما به جنس و میزان ضخامت پارچه دقت کنید. برخی از پارچه های ساتن کیفیت خوبی ندارند و به همین دلیل جلوه خوبی به لباس نمی دهند. علاوه براین، کوچک ترین قطره آب و غذا روی پارچه های ساتن لک ایجاد می کنند. به همین دلیل اگر قصد اجاره و کرایه لباس ساتن برای عروسی را دارید به این موضوع توجه کنید و از تمیز بودن آنها مطمئن شوید.

لباس عروس-shabnamnazif.com

شنل عروس جدید

شنل لباس عروس کاربرد زیادی دارد و از مهم ترین آنها می توان به ایجاد پوشش مناسب برای افراد مذهبی اشاره کرد. علاوه براین، در روزهای سرد سال عروس خانم ها در فضای باز و باغ می توانند از شنل متناسب با لباس خود استفاده کنند. در هر صورت نکته مهم این است که زیبایی و جلوه شنل نباید فراموش شود. در میان مدل های شنل عروس می توان نمونه هایی را مشاهده کرد که قد بلندی داشته و دنباله دار هستند. بهترین انتخاب شنل هایی می باشند که ست لباس دوخته شده و از نظر رنگ و جنس پارچه و حتی مدل با هم سازگارند.

مزون لباس عروس

سالن زیبایی شبنم نظیف که در ابتدا تنها خدمات تخصصی آرایش و میکاپ ارائه می داد، به مرور جدیدترین لباس های عروس شیک و لاکچری در طرح های مختلف را فراهم نمود. مزون لباس عروس شبنم نظیف در دو شعبه سعادت آباد و ولنجک فعالیت داشته و جدیدترین لباس ها با بهترین پارچه ها را عرضه می کند. لذا می توانید برای تجربه شبی خاطره انگیز تمام آنچه لازم دارید را از اعم از میکاپ و لباس دریافت کنیدو جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت نوبت مراجعه به مزون لباس عروس شبنم نظیف می توانید از راه های ارتباطی پایین صفحه استفاده کنید.

چرا عروس ها گل حمل می کنند؟
از زمانی که رومیان باستان شروع به حمل  گلدسته های گلدار در جشن عروسی خود به عنوان نمادی از باروری، وفاداری و شروعی جدید کردند، گل ها بخش مهمی از ظاهر عروس بوده اند.

قیمت لباس عروس جدید

در تعیین قیمت لباس عروس جدید فاکتورهای بسیار زیادی نقش دارند و به همین دلیل نمی توان نرخ مشخصی را اعلام کرد. جنس پارچه و متراژ به کار رفته، مدل و طرح لباس، نوع تزئینات و همچنین مدل تور و شنل و حتی برند همگی می توانند بر قیمت تاثیر زیادی داشته باشند. به عنوان مثال، لباس های ترک و وارداتی همیشه قیمت بیشتری نسبت به نمونه های داخلی دارند. سالن زیبایی شبنم نظیف علاوه بر خدمات آرایشی، انواع مدل های لباس عروس جدید پف دار و آستین دار با تور و شنل های ست را با بهترین پارچه ها ارائه می دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده مدل های لباس به صورت حضوری می توانید با سالن شبنم نظیف تماس بگیرید.

سوالات متداول لباس عروس

لباس عروس جدید آستین دار با گیپورهای خیره کننده باعث میشود لاغر یا چاق بودن دست ها پنهان شود. علاوه براین، پوشیدگی این مدل لباس ها باعث شده است تا در مراسم مختلط براحتی از آنها استفاده شود.

نکته بسیار مهم دیگری که در انتخاب لباس عروس مدل دنباله دار پفی و ساده باید مد نظر داشت، بزرگ یا کوچک بودن تالار و سالن برگزاری مراسم عروسی می باشد. لباس هایی که دنباله بلندی دارند در فضاهای کوچک زیر پای مهمانان گیر می کنند و به همین خاطر عروس حس خوبی نخواهد داشت.